Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

S kolísáním sexuálních výkonů pomohou přírodní přípravky

S kolísáním sexuálních výkonů pomohou přírodní přípravky
Foto: Wapster
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

15. únor 2015 20:25

Tak tady končí veškerá legrace! Vykazuje váš partner jakékoli příznaky sexuální nespokojenosti, dysfunkce či problému? Okamžitě bijte na poplach! Samozřejmě ne před ním. Nezapomínejte, že muži jsou křehké květinky a jakýkoli náznak vaší nespokojenosti s jeho výkonem se odrazí v psychice a vše se jenom zhorší.

Zakolísání sexuální výkonnosti je pro muže pohromou srovnatelnou snad jen s pochroumáním milovaného sporťáku. Muži nikdy nepochopí, že rozkoš lze najít v mnoha dalších věcech. Také si tak dokážete vychutnat jahodové knedlíky s tvarohem polité máslem, nákup prudce elegantních lodiček či naprosté ztrapnění své sokyně?

Ne, není to švanda. Intimní zdraví muže není důležité jen pro vašeho partnera, ale i pro vás. Proto při prvních příznacích problémů vyhledejte pomoc u přírodních přípravků. Doporučovány jsou zejména značky Valavani a 500cosmetics. Nabízí doplňky stravy, tablety a přípravky na zvýšení sexuálního výkonu, podporu erekce, lepší sexuální výdrž či feromony pro muže.

Podpora erekce

Někdy se u muže jakéhokoli věku může vyskytnout přechodná porucha erekce. Může to být známka toho, že vašeho drahého něco trápí. Často se tak projevuje stres z velkého množství práce, konflikty s nadřízeným nebo konkurenční boj. Takový přechodný problém může trvat i několik týdnů a to by již mohl váš vztah poškodit. První pomocí je aktivní relaxace a odpočinek, omezení alkoholu, tučných jídel a cigaret. Dále se doporučuje vyhledat obchod s přírodními přípravky, jejichž cílem je podpora erekce, např. Pro Virilia nebo tablety AndriMax. Takto můžete získat vhodný dárek s příslibem vášnivé noci. A to je přeci dárek pro oba!

Intimní zdraví ženy

Když už budete listovat nabídkou webového obchodu s nabídkou, jak být fit, prohlédněte si i přípravky pro sexuální zdraví žen. Vždyť sexuální sílu vašeho muže mohou povzbudit i např. parfémy s feromony pro ženy.

7 Fotografií
S kolísáním sexuálních výkonů pomohou přírodní přípravky 1
VALAVANI Andrimax ERECTA 10x25ml za 970,- Kč
Clavin PLATINUM tob.8 za 714,- Kč
Clavin ORIGINAL tob.20 za 878,- Kč
LAVANI Feromon pro muže Pheromone Essence 7,5ml za 999,- Kč
lavani Love and Desire 100ml, parfém pro muže za 779,- Kč
LAVANI SexUP Aphrodisiac 5x25 ml 2+1 ZDARMA
Další články