Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Víte, jaký zásnubní prsten by se vám líbil? A ví to i váš milý?

Víte, jaký zásnubní prsten by se vám líbil? A ví to i váš milý?
Foto: Laskomat
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

13. únor 2015 14:48

Máte podezření, že vás chce váš milý překvapit zásnubním prstenem? Pomozte mu s výběrem! Zásnuby jsou dívčím snem. Jejich původním smyslem bylo oznámit okolí, že dva mladí lidé k sobě cítí vzájemnou náklonnost a v blízké době uzavřou sňatek. Od té chvíle se mohli spolu objevovat na veřejnosti jako dvojice, aniž by to vzbudilo pohoršení. Dnes již zásnuby nejsou povinností, proto je krásné, že většina zamilovaných tuto tradici dodržuje.

Mladí muži připravují romantickou chvíli a její scénář se může lišit podle zálib zamilované dvojice. Co zůstává po staletí stejné, je předání zásnubního prstenu milované dívce. Určitě si, dámy, umíte představit, jaký stres na vašeho miláčka při výběru prstenu čeká.

Nádherných zásnubních šperků je totiž v nabídce celá řada. Ví váš drahý, zda preferujete zlato, stříbro, diamant či safír? Není přece nic jednoduššího než společně zabrousit na webové stránky internetového klenotnictví a zásnubní prsteny si společně prohlédnout. Díky novému designu webových stránek si můžete na velkých fotografiích, které zachytí všechny detaily zlatnického zpracování a lesk ozdob, prohlédnout krásné prsteny a vybrat si takový, kterým se budete chlubit až do konce života.

Že se u vás zrovna zásnuby nechystají? Nebojte, všechno jednou přijde. Zatím můžete při návštěvě online klenotnictví navštívit další záložky a nechat se oslnit náhrdelníky, náramky či náušnicemi z bílého zlata. Vždyť váš milý rád načerpá inspiraci, když se blíží vaše narozeniny či výročí.

A jste-li zamilovaná do cizince, nemějte strach. Internetové klenotnictví má svou nabídku také v Polsku, Německu, Rakousku a Velké Británii. Samostatný web je spuštěn na Slovensku a chystá se web pro Francii a další země. Na všech těchto webových stránkách se setkáte s elegantním designem a funkcemi usnadňujícími online nákup, např. vyhledáváním podle vašich požadavků, platbou kartou, dopravou zdarma. Internetové klenotnictví Klenota je záruka kvality a vaší spokojenosti.

9 Fotografií
Víte, jaký zásnubní prsten by se vám líbil? A ví to i váš milý? 1
Diamantový zásnubní prsten
Diamantový zásnubní prsten v bílém zlatě
Zásnubní prsten s akvamarínem
Diamantový zásnubní prsten z bílého zlata
Zásnubní prsten se safírem a diamanty
Ametystový přívěšek ze stříbra
Barevné diamantové náušnice
Stříbrný náramek se zirkony
Další články