Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Život bez kabelky? Nepředstavitelné!

Život bez kabelky? Nepředstavitelné!
Foto: Francesca Romana Correale
Komerční článek
Autor: Iren

12. únor 2015 09:23

Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou má každá žena téměř neustále u sebe. Přítelkyně na chvíle všední i sváteční, pracovní i společenské, kulturní i sportovní, kamarádka luxusní či levnější, značková nebo třeba vlastnoručně vyrobená... A co teprve na dovolené, tam jich správná příslušnice něžného pohlaví a odbornice na módu potřebuje dokonce více, k různým outfitům přece nemůže mít jedinou uniformní kabelku neutrální barvy!

Funkční i stylový doplněk

Již ve starověku muži odhalili funkčnost váčků na cennosti, připoutané k opasku. Mnohem později i ženy přišly na to, že jim se taštičky nehodí jenom na bylinky, ale i na vše, co je třeba mít stále po ruce. Současný šatník bez kabelek je jako rybník bez rybiček. Člověk nemusí být Einstein, aby nevěděl, kam uschovat peněženku, doklady, klíče, rtěnku, zrcátko, diář, ale mnohdy i mininotebook nebo tolik potřebnou složku formátu A4. 

Být trendy a šik?

Faktem je, že muži vystačí s význačně menším počtem kabelek a tašek, než jejich parádivější protějšek. K elegantnímu kostýmku dokonale ladí lesk a design lakované kabelky nebo jednoduchá a decentní, skvěle propracovaná kabelka do ruky. Kabelka ladící s oblečením či obuví je již dávno pasé, mnohem důležitější je při jejím výběru nápad, experiment, doplnění celkové image, odvaha a umění nosit některé kousky. O fenoménu protikladů by mohla vyprávět například mladistvá rebelka či žena vamp.

Tisíce podob na dosah ruky

Proč mít jednu, sice kvalitní a dražší, praktickou a nadčasovou kabelku přes ramenokdyž můžete mít další do ruky, stylovou na ples a do společnosti, jednu z hadí kůže, malou, velkou a střední, jednobarevnou, pestrobarevnou, crossbody, psaníčko. Ženy závislé na jejich nakupování ještě navíc rozlišují desítky rozmanitých odstínů a materiálů, které rozeznají naprosto bezpečně, už jenom podle vůně. Vybráno a nakoupeno může být hned – všechny jsou skladem a do 24 hodin mohou být i u vás.

Je to váš příběh

Není na místě nechat se lehce ovlivnit novodobými výstřelky a bezduchým imitováním módních ikon. Výběr kabelky je čistě individuální a inspirativní záležitostí, při níž je nejdůležitější zůstat sám sebou. Ať už tuzemské zboží nebo kabelky ze světa ( na více jak 200 odběrních místech jsou hned k mání) k nám přicházejí se svým osobitým příběhem, jedinečnou filozofií, s vlastní duší. Nechte se jimi oslovit… 

11 Fotografií
Život bez kabelky? Nepředstavitelné! 1
Hnědá kabelka Luisien za 839,- Kč
Černá kabelka Levis za 769,- Kč
Červená kabelka Luxury za 1299,- Kč
Modrá kabelka Marlen za 729,- Kč
Černá společenská kabelka Anastasia za 699,- Kč
Kabelka do ruky hnědá Eleanora za 546,- Kč
Hnědá kabelka Simon za 739,- Kč
Červená kabelka do ruky Baby za 699,- Kč
Hnědá kabelka Juliana za 629,- Kč
Neomi za 599,- Kč
Další články