Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Přehlídka nejpříšernějších dárků pro partnerku

Přehlídka nejpříšernějších dárků pro partnerku
Foto: buzzfeed.com
Autor: T.J.

9. únor 2015 22:37

Zatímco jedna žena bude naprosto nadšená z pravé perly na krk, jiná vám možná naznačí, že byste jí udělali větší radost něčím jiným a třeba i levnějším. Jakmile poznáte vkus své partnerky, bude pro vás rázem snazší vybírat dárky k Vánocům, narozeninám či výročí. Ať už si ale vaše vyvolená potrpí na luxus nebo je to spíše milovnice všeho obyčejného, jsou zde jisté strašáky pro všechny ženy. Neberte si to osobně, když vám vaše milá dá najevo, že jste se netrefili do jejího vkusu. Poučte se pro příště!

Laciný plyšák

Jakákoliv blbůstka, která se rozpadne při prvním použití, je naprosté tabu! Levní plyšáci jsou skutečným neštěstím. Dáma od vás popravdě vždycky čeká něco lepšího než plyšáka s párající se tlapou. Nehledě na to, jak dlouho randíte. Říkáte si, že pokud není plyšák takové holce dost dobrý, je namyšlená a vy s ní stejně nechcete nic mít? Tak pozor. Žena to může být naprosto skvělá, a může se i snažit dodržovat rčení „Darovanému koni na zuby nehleď.“, jsou tu ale určité hranice přípustnosti. Trváte-li na plyšákovi, vyrazte do pořádného hračkářství a kupte alespoň nějaké velké zvíře, ať se cítí být výjimečná a ať se má s kým mazlit, když nejste po ruce. 

Ručně vyrobeno

Když manželka cholerika v Pelíškách dostala k Vánocům pařez s vypouklinou, krásně to na něj zahrála, jak je muž šikovný. Jestli máte podobné tendence dělat šachy z chleba nebo lampu z letadýlek, prosím vás na kolenou – vykašlete se na to. Pokud vaše partnerka není vyloženě outdoor holka do nepohody nebo žena s oblibou v „do it yourself“ projektech, nepokoušejte se ji oslnit dřevěnou budkou pro ptáky. Za to vás možná ocení a pochválí vaše pyšná matka, ale ne krásná holka, se kterou chodíte pár měsíců.

Praktické dárky

Kdo chce dostat praktický dárek, ať se přihlásí. Nevidím žádné ruce nahoře! Můj tatínek vždycky daruje mamince něco, co potřebuje (rozumějte potřebují oba v domácnosti). Jaká je ale potom pointa? Dárky, v tento speciální den mají přece udělat radost svým nápadem a originalitou. Dárek má být něčím, co si dotyčná osoba přeje a po čem touží. Něčím, co je pouze pro ni a její potěšení. Obdarujte ženu kuchyňským mixérem a pochopí to tak, že po ní chcete ke snídani smoothie. Narozeniny, svátky, výročí – toto jsou příležitosti k tomu dopřát partnerce něco, co by sis sama nekoupila, co je speciálního a jenom pro ni. 

Živé zvířátko

Králíčka? Mluvícího papouška? Pejska nebo kočičku? A nebo rybičky? Nejste-li ve vztahu dostatečně dlouho a nežijete spolu, abyste si rozdělili o nového člena rodiny péči, nikdy toto nedělejte! Předtím, než někomu dáte domácího mazlíčka, musíte být skálopevně přesvědčeni o tom, že je to něco, co dotyčná osoba chce. Že přijme odpovědnost a bude na nového křečka či fretku mít čas! Ultra nevhodný dárek je to navíc pro ty, kteří v rámci práce hodně cestují nebo se neustále stěhují. Na tohle jednoduše zapomeňte a ušetříte si spoustu stresu! To už radši toho plyšáka! 

„Ale tohle by ti přeci slušelo, miláčku...“

Rozhodovat za vaši partnerku, co by měla nosit, aniž byste byl renomovaný stylista, je vrchol. Oblečení je natolik intimní a osobní záležitost, že byste si to neměli lajznout, pokud spolu ovšem pravidelně neděláte nákupy. Netroufáte si pro ni ale vybrat ani jednobarevné tričko? Hoďte zpátečku. Máte-li skryté tužby, v čem chcete vaši vyvolenou vidět, pořiďte ji spodní prádlo, kde nemáte co zkazit (znáte-li její velikost). Ale žádné babiččiny spoďáry! Hezky něco sexy! Vyzývavé prádlo se dá jako dárek tolerovat, ať je jakékoliv, protože ho partnerka nemusí nosit všem na očích, ale jen pro vás. Takžtéž v klidu  pořiďte domácí mikiny či pohodlné hebké pyžamo. To my můžeme! 

Sportovní náčiní nebo dokonce osobní váha

Potřebujete partnerce sdělit nemilosrdnou pravdu o její váze? Nedoporučuji toto dělat prostřednictvím dárku. Narozeniny nejsou nejvhodnější příležitostí. Chcete-li, aby partnerka změnila životní styl, můžete se  tom vždycky pobavit, když vycítíte správnou příležitost. Buďte s tímto však opatrní. Spíše vaši drahou přijmete takovou, jaká je, než abyste se ji snažili změnit. Toto je velmi citlivé téma. Koupí matrace na jógu, o číslo větších tepláků na cvičení nebo běžícího pásu, si to podepíšete, pánové. Jsou prostě věci, které se ženám nikdy neříkají. Nikdy, ani ve slabších chvilkách, i když si je můžete myslet.

A protože jen jedna věc je horší, než špatný dárek, a to žádný, dáme vám přátelskou radu: Jste-li zoufalí a s vybíráním dárků si skutečně nevíte rady, pořiďte dámě dárkovou kartu na oblečení, kosmetiku, masáž, do její oblíbené restaurace či kavárny. Takto jí dáte svobodu si vybrat to, co skutečně chce. Ani nevíte, jak tohle milujeme. Věřte, že tato varianta je lepší než její výraz při rozbalení vašeho nevhodného dárku.

3 Fotografie
Přehlídka nejpříšernějších dárků pro partnerku 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články