Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Táta je můj sexuální bůh, tvrdí osmnáctka z Austrálie!

Táta je můj sexuální bůh, tvrdí osmnáctka z Austrálie!
Foto: dailymail.co.uk
Autor: Lorettine

8. únor 2015 13:11

„Láska nezná věku, rasy ani vzdálenosti,“ uklidňují se ti, kterých vztahy mají nějaký ten nestandardní atribut. „Láska nezná ani příbuzenských vztahů,“ musela si nejspíš říkat Australanka Jenny, když ve svých osmnácti přišla o panenství se svým biologickým tátou a rozhodla se s ním strávit život.

Dětství a rané mládí strávila s psychicky nemocnou matkou, protože vztah jejích rodičů byl jen krátký úlet. Otce neviděla celých 12 let, a pak to najednou přišlo! Jenny od matky konečně dostala povolení změnit si heslo k Facebooku a kontrolovat svůj účet. Vyšlo najevo, že otec se ji pokoušel mnohokrát kontaktovat, ale Jennina matka stála mezi nimi!

Dcera a otec se velmi rychle sblížili, našli v sobě mnoho společného a rozhodli se strávit spolu celý týden v domě otce. Okamžitě se do sebe bezhlavě zamilovali a Jenny se neváhala podělit o pikantnosti: „Bylo to šíleně smyslné. Poprvé to trvalo asi hodinu a měli jsme dlouhou předehru. Oba jsme měli orgasmy,“ štěbetá zasněně Jenny, a ještě nějakou dobu básní o tom, jak se se svým biologickým otcem rádi koušou do krku. Mají pro sebe i láskyplné přezdívky – „Já mu říkám „burákové máslíčko“, a on mně zase „rosůlku“… Aneb až si vaše dcera jednou dovede domů dredatého člena Greenpeace se slabostí pro sprchu tak jednou za měsíc, dejte jí za odměnu piškot. :-)

Jenny také horlivě obhajuje jejich společnou budoucnost: mají spolu dceru (resp. dceru a vnučku v jednom?), plánují svatbu a stěhování do New Jersey – tam je totiž incest legální. „Odsud pak zavolám své matce, až už budeme svoji. Při jejích náladách si umím představit, že by na nás poštvala policii a nedala by pokoj, dokud by můj táta nebyl pod zámkem!“ Nutno podotknout, že o jejich vztahu ví celkem slušné spektrum lidí, ale Jennina máma mezi nimi není.

No, kdo by se taky mamince chtěl divit, že ano. Jeden se snaží minimalizovat svou homofóbii, ale zároveň je tohle nejspíš jeden z případů, ve kterých máme chuť vyslovit ono legendární „Kill it before it lays eggs!“ I když, na to je už vlastně trochu pozdě. :-)

Video s párem

1 Fotografie
Táta je můj sexuální bůh, tvrdí osmnáctka z Austrálie! 1
Další články