Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Top 5 pánských parfémů

Top 5 pánských parfémů
Foto: elle.com
Autor: Zuzana K.

5. únor 2015 13:13

Rychle, jen ať to stihneme před svátkem zamilovaných! Parfém je skvělým dárkem pro vašeho miláčka - nový objev či dlouholetého partnera. Představujeme vám 5 parfémů pro muže, které byste si měla jít na vlastní nos očichat do parfumerie a jeden z nich vybrat. Dámy i pánové po celém světě se shodují na tom, že tyhle parfémy jsou top!

Dior: Fahrenheit 32

S touto orientálně dřevitou vůní přišel můj první partner. A já mohu naprosto upřímně říct, že mi na něm od začátku velmi imponovala. Je to skutečně mužný parfém, který je ale kořeněný tak akorát a díky jemné vanilce nedráždí žádný nos. Muž, který používá tohoto Diora, působí seriózně, ale dostupně. Velmi snadno bychom Fahrenheita 32 mohli považovat za unisexový parfém! Květ pomeranče mu dodávají svěžest a čistotu. Někteří fanoušci dokonce tvrdí, že jde o úplně nejlepší parfém z dílny Diora!

Calvin Klein: Eternity Aqua

Možná je právě toto ta pravá vůně pro vaši drahou polovičku! Kamarád používá Eternity už nějaký ten pátek, a říkal, že se ho za měsíc zeptá v průměru 5 žen, copak to používá za éterickou vůni...? Eternity Aqua je velmi svěží a sexy aroma, které je únosné. Tento parfém se  narozdíl od jiných brzo vyprchávajících vůní osvědčil jako skutečný držák! Šalvěj, okurka, lotus, citrusy, bazalka či růžové dřevo - to jsou jen některé z úžasných ingrediencí, dodávající pocit svěžesti a elegance. Váš drahý bude působit jako sebevědomý gentleman.

 

Armani: Acqua Di Gio

Tato klasika od Armaniho je oblíbená u široké veřejnosti, a tak jste se s ní možná již setkali. Bylinky spolu s ovocným nádechem jsou namixovány a zkombinovány tak skvěle, že osloví téměř každého. Jestli chcete, aby váš muž voněl tak trochu jako země, vítr, voda a slunce – budete tento parfém zbožňovat stejně jako miliony dalších dam a mužů: „Tento parfém jsem dostal od přítelkyně k Vánocům a kolegyně v práci u mě hned po svátcích vytvořily hlouček a zasypaly mě chválou.“ Ženy se jasně shodují: Když můj partner použije tuhle voňavku, mám občas pocit, že se neovládnu." Tak pozor, žárlivky!

Azzaro: Chrome

Tento parfém je velmi oblíbený nejen v Americe. Obdivovatele najde u každého muže či ženy, kteří nemají rádi příliš silné a výrazné tóny. Chrome se krásně přizpůsobí a přes den na něj snadno zapomenete. Tak by to mělo být! Pouze ostatní cítí váš parfém, zatímco vy se s ním spojíte v jedno. S touto vůní v kanceláři nezanecháváte dojem „rozkopnuté parfumerky“, když se projdeme po chodbě. Azzaro má v nabídce více parfémů, tento mi však učaroval nejvíce. Nejde totiž pouze o čistě mužný parfém, najdete v něm i jemnější tóny růžového, dubového a santalového dřeva. A dřevité vůně jsou přece tak krásné!

Saint Laurent: L´homme

L’Homme YSL je přímo perfektní pro pány, kteří jsou styloví a smyslní. Jde o unikátní kombinaci luxusu, moderního umění a nadčasové elegance. Má svěží dřevitý náboj s notou dokonalé a magnetické svěžesti. Vzpomínáte si na tu zbožňovanou i nenáviděnou písničku “Sexy and I know it”? Tak si představte, že hraje v pozadí, když váš muž přichází vyvoněný tímto parfémem. Tato svůdná vůně má v sobě zcela jistě něco, co vám nedá spát a udělá z vás divokou ženu! Jen připomínám, že nákup některých věcí se vyplatí provádět online. Parfémy jsou ukázkovým případem, že můžete ušetřit stokoruny!

Na nic nečekejte a vezměte to do svých rukou - přece chcete, aby voněl hlavně vám!

Ať dobře vyberete! :)

1 Fotografie
Top 5 pánských parfémů 1
Další články