Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Indonéská sexuální hora měsíčně vábí tisíce poutníků!

Indonéská sexuální hora měsíčně vábí tisíce poutníků!
Foto: flickr
Autor: Lorettine

1. únor 2015 14:01

Každý správný muslim by se alespoň jednou za život měl podívat do Mekky. A mnoho správných muslimů se každý měsíc schází na vrcholu hory Kemukus v Indonézii, aby si zajistili přízeň osudu v oblasti financí. Ale…jak to dělají?

Být vlastníkem bordelu na hoře Kemukus zavání skvělým kšeftem! Alespoň jednou za 35 dní, kdy se sem sjíždějí věřící lidé z celé Indonézie, aby uctili místního promiskuitního světce Samudra. A jak že ho uctívají? No přece sexem s co největším počtem náhodných, neznámých lidí!

Z nějakého záhadného důvodu je mezi těmito hluboce věřícími poutníky vždy převaha mužů. A když na ně nezbude chtivá žena, nezbývá jim, než navštívit jeden z tamějších veřejných domů, a že jich není málo! „Já potřebuju peníze, oni potřebujou mě!“ nechává se slyšet jedna z místních pracovnic.

Podle legendy, jejíž původ se datuje až do 16. století, se musíte tohoto neuvěřitelně obětavého putování na Kemukus zúčastnit celkem sedmkrát. Pokud tak učiníte a pořádně při té příležitosti Samudru uctíte, máte doživotní finanční blahobyt zajištěn!

Jako zajímavý poznatek na okraj můžeme zmínit, že většina z účastníků tohoto rituálu má svou manželku či manžela, kteří o jejich snaze budovat rodinný rozpočet nic nevědí.

Místní politici se pochopitelně z podobných praktik občanů škrábou na turbanech, ale již několikrát se ukázalo, že jejich snaha o zákaz této praktiky selhává a selhávat bude. 

4 Fotografie
Indonéská sexuální hora měsíčně vábí tisíce poutníků! 1
{$nadpis} {$i}
Až 8000 lidí za noc horu navštíví v její největší provoz :-)
Jistá žena se modlí, aby jí tento rituál přinesl peníze
Další články