Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Geek - odrůda mladého muže. Seznamte se!

Geek - odrůda mladého muže. Seznamte se!
Foto: geekworld.cz
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

30. leden 2015 13:12

Seznamujete se online? Tak to roste pravděpodobnost, že narazíte na geeka. Nebojte se, nejedná se o žádnou vesmírnou příšeru, ani o vzácnou chorobu. Je to odrůda mladého muže. Jak ho poznáte? Popíšu vám základní rysy, ale nezapomínejte, že každý z nás je originál. Nápadná je rachetická postava bez známek osvalení. Ramena se úzkostlivě přibližují k hrudní kosti, čímž vzniká dojem, že geekovi roste na zádech hrb.

Oči obvykle vzdají pod náporem neustálého svitu obrazovky zaostřování již v juniorském věku, takže brýle jsou pro geeka nezbytností. Geek často nosí krátké vlasy, protože má dojem, že jsou bezúdržbové. V šatníku najdeme pouze džíny a trička. Pyšní se dlouhými štíhlými prsty, které si vypracoval virtuózním kmitáním po klávesnici počítače. Ano, jinými slovy ajťák.

Života s geekem se ale nebojte. Jsou totiž hrozně fajn a jsou to kamarádi do deště. (Samozřejmě, výše uvedená slova o výjimkách platí i tady.) Když je oslovíte, budou vděční, že nemuseli dělat první krok. V práci se celou dobu šťourají v počítačích a volný čas tráví pro změnu hraním počítačových her. A kdo si hraje, nezlobí. Úžasná je jejich schopnost vyslechnout jakýkoli váš problém a nesobecky poskytnout nepočetně hledisek, jak lze na problém hledět a jak ho řešit.

Že jste v popisu poznaly svého přítele či muže? Gratuluji. Tak to jste se už určitě potýkaly s problémem, jaký dárek mu vybrat k narozeninám. Ještěže existuje geek móda! Geek trička jsou potištěna vtipnými nápisy, kterým obvykle rozumí jen geek komunita a u kterých budete potřebovat překlad. Někdy jsou ale vtipně přímočaré. Líbí se vám třeba "Domov je tam, kde se Wifi připojí automaticky"? Geek tričko si samozřejmě můžete vybrat na internetu a objednat online. Tak směle do toho. Vždyť i geekové mají (svůj) smysl pro humor!

4 Fotografie
Geek - odrůda mladého muže. Seznamte se! 1
Tričko Linux Inside za 290,- Kč
Geek tričko iPear za 290,- Kč
Tričko evoluce pro RC modeláře za 290,- Kč
Další články