Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Pánové, tohle oblečení prosíme vyhoďte!

Pánové, tohle oblečení prosíme vyhoďte!
Foto: jakandjil.com
Autor: T.J.

28. leden 2015 12:16

Když jsme zveřejnili článek o tom, že by se muži měli vyvarovat upnutých skinny džín, mysleli jsme si, že v tom máme jasno. Jenže pak se šly naše redaktorky projít po Václaváku a pochopily, že je potřeba jít více do hloubky. Takže pánové, zvonáče taky ne!

Přinášíme vám 7 kusů oblečení, které prosíme vyhoďte ještě dnes do popelnice nebo darujte na charitu.

Kroksy

Kroksum krok. Ale ne v Kroksech. Někteří pánové je ještě korunují vysokými ponožkami. I pan Bush byl takto přistižen papparazzim. Ale přiznejme si, co všichni víme. Crocs byly v jednu dobu velmi populární a každý na ně pěl ódu, ale tyto časy jsou v nenávratnu. Jedete-li na dovču na opuštěnou pláž, kde s nimi nikoho strašit nebudete,  máte povolení.

Kapsáče

Čím víc kapes, tím lepší. Ehm - tedy horší. Řekněme, že to byl velký trhák v letech 1998 až 2008. Už je 2015, pokud to nevíte. Budíček! Chcete-li vypadat jako instalatér, který nosí svoje náčiní po kapsách, jen do toho!

Tříčtvrťáky

Jak říkala moje babička, s tímto typem kalhot budete vypadat, jako když čekáte velkou vodu. Je to totiž tak příšerně nevhodná délka, že je těžké ji vubec zařadit mezi kalhoty či kraťasy. Opticky navíc zmenšují nohy a zužují i jinak statná lýtka. "Něco mezi" už je out! Ne a ne. Je to stejný hřích jako již zmíněné skinny džíny!

Vtipné trenýrky

Kolik vám je? 11? 15? Vaše babička nebo máma vám je dala k Vánocům a vy se bojíte je obléct před vaší přítelkyní či ženou? Strach je v tomto případě naprosto oprávněný. Trochu respektu, pane! Zamkněte je na tři západy, zaheslujte čtyřmístným kódem a ten hodně rychle zapomeňte. Kdo by proboha nosil něco, co zesměšňuje vaši obří chloubu?

Náramky

Jediný akceptovatelný doplněk na mužích jsou hodinky nenápadně vykukující z košile. To přijde nám ženám nesmírně sexy! Pokud si ověsíte celou ruku kůží s přívěsky a k tomu přidáte ještě žraločí zub na krk, hodíme zpátečku, pokud nejsme Rybana. V pořádku jsou nenápadné mini náramky, které vám například věnovala sama vaše drahá polovička. Stop zlatým a stříbrným ozdobám gigantických rozměrů!

Trička s logy s nápisy

Jste přece chlap, a ne chodící reklama! A to ještě věříme v ten případ, že alespoň víte, co váš nápis znamená. Občas se totiž stane, že lidé nosí velmi bizarní texty, které posílají druhé do...mů a tak podobně. Jestliže vám vaše oblíbená firma, kde drahá trička kupujete, neplatí za reklamu, vykašlete se na to. Je to jen okatá touha na sebe upozornit.

Sportovní sluneční brýle

Jezdíte rádi na kole a často chodíte do přírody? Fajn. Občas taky ale zajdete na rande do kavárny? Tyto dvě věci jsou bohužel tak trochu z jiného soudku. Nemůžete se na ně tedy oblékat stejně. Nesnažte se ani náhodou do vašeho uhlazeného outfitu, který se skládá z kalhot a saka, zakomponovat tento doplněk - sportovní sluneční brýle - natož barevné! Máte-li k jejich nošení důvod, jako třeba triatlon, proti gustu žádný dišputát. Jdete-li ale po městě v běžném ošacení, pořiďte si raději pilotky nebo Ray-Bany a nedělejte ostudu.

Do galerie jsme připravili další kousky, které jsou dle většiny žen upřímně otřesné, jestli nás chcete potěšit - noste to. Tak a to je pro dnešek vše. Třeba bude někdy pokračování, když zase uvidíme nějakou hrůzu. ;) 

11 Fotografií
Pánové, tohle oblečení prosíme vyhoďte! 1
Tak tohle je přímo "božská kombinace"
Tak co, jak se vám líbí kraťásky? Ani hezká saka to nespraví.
Uuuuu
Nemáme sílu tohle komentovat :D
Po tomhle máme chuť založit hnutí za hladce oholenou tvář a lepší módní vkus
No na tábor jako dobrý :D
Možná se měl před odchodem ven poradit s maminkou o outfitu
Tak tohle se ti Kanye nepovedlo
To jsou ale kusanci :D
Zvednutý límeček musí být, ještě ti chybí vysoký ponožky a bude to dokonalý
Další články