Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Ve dne obyčejná, v noci dračice: Sexy kostýmy okoření váš intimní život

Ve dne obyčejná, v noci dračice: Sexy kostýmy okoření váš intimní život
Foto: sexyface.cz
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

27. leden 2015 14:08

Ten rozdíl je v očích. Zatímco my, ženy, při milování oči zavíráme a díky tomu intenzivněji vnímáme každý pohyb, dotyk a rytmus, muži to mají jinak. Muži dávají přednost rozsvícené lampičce, aby mohli pozorovat naše oblé tvary, pohyby a náš výraz ve tváři. Chcete-li si tedy svůj postelový život zpestřit, zkuste vyjít z tohoto předpokladu a zařiďte, ať se má váš muž na co dívat.

Oblé tvary si pomocí české kuchyně zařídíte samy snadno a rychle. Co ale dál? Pro začátek je vhodné vyzkoušet luxusní spodní prádlo. V nabídce je nepřeberné množství rafinovaných košilek, krajkových korzetů, průsvitných županů či podprsenek a kalhotek v ohnivě rudé barvě. Když tyto luxusní kousky doplníte podvazkovým pásem a punčochami, věřte, že nebude muže, kterému by se nerozklepala kolena.

Někdy ale můžete nechat rozeběhnout svou představivost ještě dál a pořídit si sexy kostýmy. Ostatně vášnivá noc se sexy zdravotní sestřičkou patří mezi nejčastější mužské fantazie. Je-li to tajný sen vašeho partnera, s radostí mu jej dopřejte. Jaká to musí být úleva pro dominantního samce, který přes den řídí svou firmu, vede projekt či usměrňuje své podřízené, když se v noci může změnit v churavého pacienta, který si musí nechat bez odmlouvání změřit teplotu krásnou sestřičkou.

Mezi další oblíbené erotické kostýmy patří učitelka, lolita, letuška, policistka či sexy zajíček. Chcete-li si ale submisivní roli zahrát vy, zvolte kostým zlobivé školačky. Zlobivé školačky totiž nedostávají dobré známky a často je čeká malý výprask na holou. Existují ale i méně obvyklé kostýmy, které vás mohou zaujmout, např. sexy námořnice, závodnice, pirátka či požárnice. Na malý výběr si opravdu nejde stěžovat.

Potřebujete rozsvítit vaši noc? Dopřejte si erotické dobrodružství! Sexy oblečení vypadá krásně a potěší i hmat. Už víte, jaký dárek k Valentýnu si budete od svého partnera přát?

6 Fotografií
Ve dne obyčejná, v noci dračice: Sexy kostýmy okoření váš intimní život 1
Sexy kostým Emergency dress + stetoskop XXL - Obsessive
Saténový komplet M459 - Miran
Košilka Obsessive Dottie babydoll
Sexy kostým Prisoner - Obssesive
Korzet Arianne - Casmir
Další články