Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Skinny džíny na mužích – Sexy nebo hrůza?

Skinny džíny na mužích – Sexy nebo hrůza?
Foto: buzzworthy.mtv.com
Autor: T.J.

26. leden 2015 12:06

Když mi včera šokovaná kamarádka poslala obrázek kluka v upnutých džínách, který to tak trochu přehnal, a všichni mu ten den jistě zírali pouze do rozkroku, řekla jsem si, že svět se snad zbláznil! Kam až touha být „in“ zajde? Jde takovým mužům vůbec ještě o styl nebo spíše o provokaci? Kde je vlastně hranice vizuální akceptovatenosti?

Trend, který se v poslední době rozmohl mezi pány, se zdá být pro mnoho žen a dívek nepochopitelný až odpudivý. Skinny džíny už bohužel nejsou vymožeností jen rockových hvězd, u kterých bychom to pochopili a přimhouřili obě oči. Oblékají je už i skejťáci, zastánci emo stylu, milovníci punku, všemožní umělci a bohémové, ale i obyčejní módní šílenci, kteří nakupují v nejznámějších obchodních řetězcích. Skinny džíny totiž servíruje jedna značka za druhou a chlapci to mnohdy nosí, protože to nosí všichni ostatní. Holky se ale jednohlasně shodují: „Upnuté džíny na chlapech sexy nejsou! Vypadají v nich jako anorektici a není ani poznat, jestli mají penis nebo ne.“

Kromě toho, že nasoukání do něčeho takového zabere v průměru 5 minut, a celý den se modlíte, aby vám neuletěl po obědě knoflík, číhá tu navíc i zdravotní riziko! Ano, prosím. Tady přestává veškerá legrace a lékaři bijí na poplach! U mužů, kteří nosí džíny až příliš těsné, často diagnostikují torzi (přetočení) varlete, infekci močových cest, mykózy, inkontinenci nebo dokonce úbytek spermií. I přes nepohodlí, které každodenní nošení tohoto kusu oblečení skýtá, to však některým mužům za to stojí.

Na internetu i v reálném životě se setkáte se dvěma tábory. Jedna skupina lidí tento druh ošacení zavrhuje a ti, kteří jej nosí, jsou podle nich  gayové. Druhá skupina tvrdí, že je to zase něco nového a originálního a muži, kteří skinny džíny oblékají, přece ví, co je v kurzu. Ať je to jakkoliv, oblečení by rozhodně nemělo ohrožovat zdraví. Věříme, že někteří muži mají na skinny kalhoty ideální proporce (to budou nejspíš hubené vyžle), ale někteří chlapci by na to měli prostě a jednoduše zapomenout.

Pokud je vašim cílem upoutat pozornost dívky v dobrém slova smyslu, držte se klasiky, milí pánové. Faktem je, že jen málokterá žena by z úst vypustila hlášku: „Bože, ten chlap v upnutých džínech vypadá taaaak mužně!“ - jestli by se vůbec nějaká našla. Muži, kteří chtějí vypadat jako když mají v gatích žížalu, si asi jen špatně vyložili frázi „Dostat se jí do kalhot.“ Takže pánové, to nebylo myšleno tak, že máte oblékat dámské rifle! Ať chcete nebo ne, skinny džíny jsou stále na dlouhém seznamu věcí, které by muži nikdy neměli brát na sebe. Tečka.

3 Fotografie
Skinny džíny na mužích – Sexy nebo hrůza? 1
Odstrašující případy najdete i na Pinterestu
Tak vousatýho hipstera, jak z IS "FAKT MILUJEME"
Další články