Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Nechcete brát antikoncepci? Zasaďte si bramboru!

Nechcete brát antikoncepci? Zasaďte si bramboru!
Foto: thecontroversialfiles.net
Autor: Lorettine

25. leden 2015 22:03

…Ale, pravda, ne zrovna na zahrádce. V některých jihoamerických státech je brambora dodnes považovaná za spolehlivý, neškodný a přírodní antikoncepční prostředek. Možná právě proto má indiánská rodina v průměru šest, sedm potomků. :-)

Gynekolog v jistém kolumbijském městečku v jednom z uplynulých dnů zažil prohlídku, na kterou jen tak nezapomene. Z vagín vytahuje především ztracené prezervativy, nebo možná neposedné tampóny, ale bramboru?

V Kolumbii je bohužel sexuální nevzdělanost výrazným stigmatem dodnes. Proto když se daná mladá žena od své matky dozvěděla o čarovné moci brambor, uvěřila jí. Vzala hlízu, zavrtala ji tam, kam slunce nesvítí a byla přesvědčená, že tak předejde nechtěnému otěhotnění!

Neuvěřitelné dva týdny měla dívka v rozkroku vraženou bramboru. Té se prostředí velmi líbilo, a tak utěšeně rostla. A pouštěla kořeny, aby náhodou nevypadla! Když pak slečna najednou ucítila křeče v břiše, které ne a ne ustoupit, nevěděla, co je způsobuje, a tak se rozhodla k vysoce moderní návštěvě gynekologie.

Tam zděšený pan doktor konstatoval, že dívce z vagíny začíná klíčit brambora, a při bližším ohledání velmi rychle zjistil zdroj těch nevysvětlitelných křečí. Kořeny brambory v té chvíli už začínaly prorůstat dívčinou dělohou!

Hlíza byla odstraněna a vše nakonec dobře dopadlo. Slečna by měla zvážit možnost odstěhovat se od své příliš vlivné rodičky, začít hrát nějaký ten Call of Duty a uvědomit si, že lepší antikoncepci stejně nikde nenajde. Leda, že by si přála zkusit lasičí střívko, nebo třeba amulet na stehně. :-)

2 Fotografie
Nechcete brát antikoncepci? Zasaďte si bramboru! 1
Dotyčná dáma
Další články