Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Řasy, jako mrkací panenka? Ano!

Řasy, jako mrkací panenka? Ano!
Foto: BiohazardousBeauty
Autor: Markéta

23. leden 2015 22:00

Zdravím vás dámy! Vylepšování vzhledu je pro nás ženy přirozené a provádíme je v podstatě odjakživa. Někdo to bere ve velkým stylu a frčí si přímo v plastické chirurgii, někomu postačí pouze drobné detaily, jakými jsou například umělé nehty, které jsou v módě už spoustu let, nebo třeba novější trend umělých, prodloužených a zahuštěných řas. Je pravda, že ne každá žena se může pyšnit krásnými řasami, které když se zvýrazní řasenkou, tak jsou opravdu jak řasy mrkacích pan. A právě proto si na řasy dneska Laskomat.cz posvítíme.

Existuje několik způsobů, jak dát svým řasám šťávu a podtrhnout svůdný pohled. Prvním způsobem je kvalitní řasenka. Věřte, nebo ne, ale krásně vystínované oči, doplněné o prodlužující řasenku dovedou udělat divy. Někomu to ale nestačí, což chápeme. Takže…

Další možností mohou být klasické jednorázové nalepovací řasy. K této technice potřebujete trochu zručnosti a navíc tato metoda řeší pouze „občasné“ události, jako je například koncert, večírek, ples, rande. Na dennodenní nošení to ještě pořád není to pravé ořechové, nehledě na to, že používaná lepidla nejsou úplně šetrná k přírodním řasám a také mohou často oči dráždit, což opravdu není žádoucí, zvláště například u majitelek kontaktních čoček.

Další a asi nejvhodnější alternativou je prodlužování a zahušťování řas v salónu. Sice je to celkem drahá metoda, avšak pokud se to nepřežene, tak výsledek vypadá velmi přirozeně a vydrží celkem dlouho. Prodlužování a zahušťování se provádí dvěma metodami. Buď se lepí jednotlivé řasy k vašim jednotlivým řasám (tedy řasa na řasu), nebo se používají malé trsy řas, kdy se vždy jeden trs řas nalepí k vaší jedné řase.

Jaké jsou výhody těchto metod? Žena toto podstupuje, aby se líbila a aby si například zvýšila sebevědomí, takže ano, tohoto docílíte. Řasy budete mít jako mrkací panenka. Oči nebudete muset velmi intenzivně líčit, protože pronikavý pohled budete mít i bez líčidel.:-)

A nevýhody? Pokud se řasy udělají nekvalitně, tak mohou začít vypadávat. Pokud nedodržíte určitá pravidla čerstvě po aplikaci řas (např. použijete řasenku a tím zbytečně zatížíte řasy, budete oči odličovat a mnout olejovými přípravky), tak mohou opět vypadávat. A ještě jedna zásadní nevýhoda, uvědomte si, jak dlouho si budete nechávat lepit umělé řasy a co to udělá s vašimi přirozenými řasami, tedy až umělé po dlouholetém nošení sundáte, zda vám na víčku ještě nějaké přírodní zůstanou a jak dlouho to potrvá, než zase vaše kraťásky dorostou.

Takže milé dámy, mít řasy jak mrkací panenka je moc fajn, ale všeho s mírou! ;-)

1 Fotografie
Řasy, jako mrkací panenka? Ano! 1
Další články