Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Podprsenková revoluce!

Podprsenková revoluce!
Foto: banggood.com
Autor: Zuzana K.

22. leden 2015 13:13

Přiznejte si to: S klasickou podprsenkou, která je již 100 let založena na stejném principu, jste nikdy nebyla kámoška. Neustálé zkoušení a nekonečné vybírání té správné velikosti. Ramínka, která tlačí a vykukují zpod krásného topu, takže totálně kazí celkový dojem. Celý den se cítíte jak ve svěrací kazajce a po příchodu domů letí podprsenka na zem. Je to pro vás přežitek, ale stále potřebujete dát poprsí tvar, a tak je těžké se ji vzdát? Zkuste revoluční samodržící podprsenku!

Levné i dražší - záleží, kolik chcete za novinku ve vašem šatníku utratit. Materiál, který drží podprsenku tam, kam patří, je většinou silikon. Na výběr máte z mnoha barev jako u klasických podprsenek. Nejoblíbenější je béžová, protože imituje barvu pleti a je tedy praktická pro všechny druhy topů. Ke zvážení jsou také samodržící podprsenky s push-up efektem.

Jak to funguje?

Pokud se vám při vyřknutí slova samodržící podprsenka vybaví, jak ráno dobíháte autobus a prsa se vám rozutečou do všech stran, tak na to rovnou zapomeňte! Design je anatomicky přizpůsobený tomu, aby byl výsledek co nejlepší - tedy abyste svým dekoltem všem vyrazila dech. Podprsenka slibuje pohyb bez omezení, mnohem větší pohodlí a bujný dekolt! Nejznámější typy jsou dva: První má takzvaná křídla, která natáhnete až na bok a tam jednoduše přichytnou, a nebo jsou na trhu košíčky vyztužené silikonem, které k sobě připnete vepředu. Každý košíček se nasadí zvlášť a nakonec se sepnou k sobě. Kouzlo je v tom, že se materiál zahřeje na teplotu vašeho těla, přilne a obepíše přesně tvar vašich prsou. A to pokaždé, kdy podprsenku použijete.

Jak ji nasadit:

1) Omyjte okolí, kam chcete podprsenku nechat přilnout - zvláště pokud používáte mastné tělové krémy nebo oleje. Povrch musí být čistý a suchý.

2) Upevněte podprsenku na každé prso zvlášť a připněte zapínáním uprostřed - podprsenka by měla držet. Pokud máte typ, kdy se lepí křídla na boky, pouze natáhněte směrem od prsou a přichyťte na kůži.

Pro koho je tato podprsenka ideální?

Milují ji mladé dívky: "Samodržící podprsenku používám už dva roky a ke staré ramínkové už se nikdy nevrátím. Nejenže si to přítel nemůže vynachválit, protože se nemusí piplat se zapínáním, ale podprsenka mě nezradí ani při pobíhání po nákupech a cvičení v posilce. Pořádně nechápu, jak to funguje, ale fakt to drží.", ale i starší dámy: "Bylo mi 55 a o tomto druhu podprsenky mi řekla moje doktorka. Při vyšetření prsu si všimla otlačeného zapínání na zádech. Svěřila jsem se jí s problémem, že mě všechny podprsenky škrábou a nikdy nemůžu najít tu vhodnou. Myslím, že v mém věku bylo skutečně načase s tím něco udělat. Hned cestou od ní jsem zamířila do obchodního centra a s pomocí prodavačky si vybrala neviditelnou silikonovou podprsenku, která nikde netlačí a dělá stejnou službu."

A jak takovou podprsenku udržovat? Myjte ji stejným způsobem jako každé jemné prádlo. Vlažnou vodou a mýdlem klidně nad umyvadlem nebo na šetrný program v pračce - vždy se vyplatí číst cedulku a řídit se pokyny!

5 Fotografií
Podprsenková revoluce! 1
Samodržící podprsenka s křídly k uchycení na boku
Samodržící podprsenka se zapínáním vepředu
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články