Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Pozvánka na pražský koncert megastar Katy Perry

Pozvánka na pražský koncert megastar Katy Perry
Foto: Matheus Kowalski
Autor: Veronika Čapková

21. leden 2015 14:44

Grandiciózní, šílený, veselý, kritiky i fanoušky chválené – takové bylo koncertní turné Katy Perry s názvem „Prismatic World Tour“.Bohužel ho v Evropě měla šanci zhlédnout jen Velká Británie. Zatím… Zpěvačka, kterou zná celý svět, oznámila, že se do Evropy v roce 2015 vrátí a to velkolepě. Navštíví totiž rovnou 18 zemí a slavme, protože naše krásná matička Praha rozhodně nebude chybět.

Dlouho jsem přemýšlela, jak tuhle zpěvačku trošku zkritizovat, najít na ní nějaké ty mouchy. Každý je má, ne? Zhlédla jsem většinu jejích klipů, záznamy z koncertů, přečetla nespočet článku a… Nic jsem nenašla. Možná jsem trochu zaujatá, jsem totiž její velkou fanynkou, ale věřte mi, když řeknu, že ona je prostě úžasná. Je to prototyp holky odvedle, kterou mají rádi všichni, je zábavná, umí si ze sebe dělat legraci a nebere se zas tak vážně. Zkrátka holka, s kterou bychom rádi zašli na pivo. Navíc většina jejích songů jsou skutečné hity. A tím nemyslím jen ty, které se hrají v rádiích. Její alba lze poslouchat od začátku až do konce bez zaklimbání a to nelze rozhodně říct ke každému interpretovi. A to nej nej z její tvorby? Jen si vzpomeňte, když líbala dívku a moc se jí to líbilo (I Kissed Girl), potom se rozhodla vdávat, ale její vyvolený jí utíkal od oltáře (Hold n Cold), nakonec se ale na všechny domnělý prince vykašlala (Wide Awake) a rozpoutala v každém z nás ohňostroj (Firework). Všechny uvedené songy se dlouho držely na vrcholu žebříčku světových hitparád a bylo prodáno nespočet jejich kopií. Stejné je to s jejím posledním albem (Prism), s kterým slaví velké úspěchy a na písně z něj se můžeme těšit i my v Praze.

A co návštěvníky O2 arény 23. února ještě čeká a nemine? Asi bych měla napsat po vzoru českých moderátorů: Nechte se překvapit. Ale já nesnáším překvapení. Takže pokud vy ano, dál nečtěte. A vy zvědavky, tohle je jen pro vás: Katy Perry, jak již bylo řečeno, k nám přijede propagovat svou poslední desku Prism, která vyšla předloni v říjnu a prozatím se jí prodalo na tři milióny kopií. Najdeme na ní hity, jako jsou Roar (hymna všech opuštěných) a Dark Horse. A show bude opravdu velkolepá, můžeme se totiž kromě skvělé hudby těšit i na ohňostroje, hrátky s osvětlením, úžasné doprovodné tanečníky a i zpěváky. Na koncertě v Praze se dočkáme však ještě jedné pecky. Show totiž otevře předskokanka Charli XCX. Její hlas můžeme znát hned z několika hitů, kterými jsou Break The Rules a v poslední době i Boom Clap. Kdo jiný by mohl zkrátit čekání na superstar lépe, ne?

A čím vás ještě nalákat? Co třeba tím, že pokud si zakoupíte lístek na tenhle koncert, uvidíte osobnost, která byla v roce 2013 celosvětově nejvíce sledována na Twitteru, také si díky místečku v hledišti poslechnete velvyslankyni pro UNICEF a zazpíváte si s držitelkou ceny MTV European Music Awards pro nejlepší zpěvačku za rok 2013. A to nejlepší na tom je, že jsem právě teď nepsala o dalších osobách, které vás budou zdržovat od megashow… Všechno tohle má na svědomí Katy Perry. Tak si to hezky užijte, pokud tedy ještě seženete lístek.

2 Fotografie
Pozvánka na pražský koncert megastar Katy Perry 1
Katy s Madonnou
Další články