Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Supersize modelky versus žroutky papírových kapesníků!

Supersize modelky versus žroutky papírových kapesníků!
Foto: Thinkstockphotos
Autor: Lorettine

18. leden 2015 11:04

Kolenní klouby by některým rádoby sexy topmodelkám mohl závidět i dromedár ze Sahary. Prsa je při spěchu na autobus rozhodně nebolí, protože žádná nemají. Sedět mohou jen na nadýchaných polštářcích, protože kosti jsou tak trochu nepohodlné. Když běží a zakopnou, rozsypou se a zbude z nich jen zoufalá hromádka chrastících kostí.

V poslední době se, sice poněkud osaměle, ale přece, začínají ozývat hlasy „plus size“ modelek, které se svými více či méně bujarými křivkami oblékají velikost 42 a na objektiv hrdě řasí měkké faldy. Je to de facto přirozená reakce na to, že se mnoho kostnatých kolegyň v uplynulém desetiletí na molu složilo vyčerpáním. Možná proto, že u televize místo chipsů jedly třeba vatové tampóny. A salát pochopitelně nahrazovaly Kleenexem. Snad je ta hebkost patřičně hladila po střevních stěnách.

Když se křehotinky tohoto typu začaly z prohlídkových mol sypat jako vrabci z drátů, když udeří blesk, mnoho modelingových agentur řeklo DOST! Z maximální váhy udělaly váhu minimální a superženy jako třeba Ashley Graham mohly hrdě zatřepetat řasami, slupnout dort navíc a pomalu, ale jistě, začít přebírat trůny po vychrtlých ženštinách z jiné planety, při pohledu na které tuhle krev v žilách i dřevěným, gotickým madonám ve svatovítské katedrále.

Konec konců, co zní líp? Kapesníčky či vatové tampóny namočené v pomerančovém džusu? Anebo pořádná porce kynutých knedlíků? Pokud jste zvolila druhou možnost, máte velkou šanci, že se konečně začnete podobat modelkám! Protože alespoň některé z nich teď už mají reálnou, ženskou postavu, ke které má Photoshop vstup zakázán!

3 Fotografie
Supersize modelky versus žroutky papírových kapesníků! 1
{$nadpis} {$i}
Ashley Graham
Další články