Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Zbavte se staré kůže! Jak? Slupovací pleťovou maskou!

Zbavte se staré kůže! Jak? Slupovací pleťovou maskou!
Foto: everydaystylepretty.blogspot.com
Autor: Markéta

16. leden 2015 21:58

Zdravím všechny uživatelky naší on-line seznamky Laskomat.cz. Která z nás žen by nechtěla mít pěknou a bezchybnou pleť? Tohle je přáním snad každé z nás. Nakonec si na vzhledu dost zakládáme, ne? ;) Některým je dáno od přírody, jiné musí se svojí pletí neustále bojovat a stále ne a ne dosáhnout výsledků takových, jaké bychom si představovaly. No, dámy. Nic není zadarmo. Péče o pleť je důležitá a ať je naše pleť bez problémů nebo s problémy, vždy bychom se o ni měly starat. Dneska si tedy s Laskomatem posvítíme na slupovací masku na pleť.

Se slupovacími maskami je celkem sranda. Pokud jste ještě nikdy neměly tu čest je vyzkoušet, tak jděte do nich. Je to jak kdybyste si stahovaly kůži, ale s tím rozdílem, že výsledek je podstatně hezčí, než kdybyste tu kůži vážně slupovaly :-).

Tato slupovací maska – okurka od značky Freeman opravdu voní po okurkách. Její objem je 150 ml a cena se pohybuje kolem 100 až 140 korun. Sehnat lze bez problému v drogériích.  Složení má skvělé a je v ní spousta přírodních rostlinných ingrediencí. Pro milovnice a ochránkyně zvířat mohu napsat, že tato kosmetika není testovaná na zvířatech.

Její účinky? Maska by měla odstraňovat nečistoty, regenerovat a projasňovat pleť bez toho aniž by ji vysušovala. Musím dát za pravdu, že pleť je opravdu jemnější a kůže po použití vůbec nepne. Faktem je ale to, že tyto účinky jsou dost individuální, takže co sedne mě, nemusí sednout vám. A dále? Maska se pyšní na obale tím, že odstraňuje stres a známky únavy. No :-) Myslím, že pokud jste ve stresu, tak vám ani maska nepomůže. Někdy je hold lepší ta čokoláda ;-) Na druhou stranu, možná vám maska na obličej může pomoci od stresu! Když ji vezmete, naplácáte na obličej, vypnete hlavu a necháte ji zaschnout. Udělat si čas na sebe je důležité a masky na pleť k tomu dost vyzývají, protože s nimi vážně můžete jen relaxovat.

Maska by se měla nechat působit minimálně 5 až 10 minut. Ale ve výsledku záleží na tom, jak velkou dáte vrstvu a za jak dlouho zaschne. Takže nestopujte čas, ale sledujte, zda je maska už suchá a zda by už šla sloupnout.

Pro úplný super efekt můžete použít pleťový peeling a vaše pleť bude připravená na další zkrášlovací procedury. Pleť však nechte chvíli odpočinout, než pro ni vymyslíte další překvapení – například v podobě makeupu, pokud se zrovna budete chystat třeba na schůzku, nebo na rande.

Rozzářená pleť s úsměvem na tváři je základ a skvělý předpoklad pro to někoho ulovit. 

4 Fotografie
Zbavte se staré kůže! Jak? Slupovací pleťovou maskou! 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články