Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jak se dobře vyspat s partnerem!

Jak se dobře vyspat s partnerem!
Foto: Lies Thru a Lens
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

14. leden 2015 11:25

Nový partner, nový milenec, nový muž – to vždy znamená příval vášnivých erotických zážitků. Svou náklonnost si projevujete v obýváku na koberci, vzájemně se ochutnáváte v kuchyni, v koupelně jste ponořeni do vlastní rozkoše. Ze začátku ani nevnímáte nepříjemné stránky takového bláznivého chování. Z koberce máte odřená kolena, v kuchyni jste si propíchli ruku vidličkou, po uklouznutí ve vaně plné bublinek máte tělo samou modřinu. Ale jak váš románek pokračuje, stejně se nakonec přesunete do postele, na měkkou matraci. Na co si tedy dát při výběru té správné, pohodlné matrace pozor?

Materiál

Výběr materiálu je při rozhodování o nákupu nové matrace to nejtěžší. Vyrábí se pružinové matrace, jejichž vývoj velmi pokročil. Pružiny v moderní matraci jsou obaleny měkkým materiálem. Nejčastěji se setkáte s moderními pěnovými matracemi. Pěnové matrace se skvěle přizpůsobí vašemu tělu, jsou teplé, výborně izolují a vůbec nejsou drahé. Nejluxusnější jsou latexové matrace. To proto, že mají velmi silnou bodovou elasticitu. Latexová matrace se totiž prohne pouze v místech, která jsou zatížená, a nedochází k deformaci okolí.

Sendviče a zóny

Sendviče v matracích označují způsob složení výplně. Sendvičové matrace jsou složeny z několika vrstev různých materiálů, které pak zajišťují matraci požadované vlastnosti a vám kvalitní spánek. Matrace jsou často rozděleny na zóny – některé části matrace jsou měkčí, jiné tužší. Matrace se pak lépe přizpůsobí intenzitě zatížení jednotlivých částí.

Dobře rozmýšlejte

Nedá se popřít, že výrobci matrací si spáče předchází a nabízejí širokou škálu různých typů matrací. Jisté však je, že jen kvalitní matrace zajistí kvalitní spánek a odpočinek. Proto si výběr matrace dobře rozmyslete, ať už se chystáte dělat v posteli cokoli. 

4 Fotografie
Jak se dobře vyspat s partnerem! 1
Matrace Malaga 1+1 (zdarma)
Matrace Cocoflex 1+1 (zdarma)
Matrace Loreta 1+1 (zdarma)
Další články