Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Cicret: malý ale šikovný!

Cicret: malý ale šikovný!
Foto: cicret.com
Autor: Lorettine

11. leden 2015 15:39

Před časem bylo senzací moct říct, že se už můžete k internetu připojit i na toaletě. Teď je dost možné, že se už brzy budeme moct připojit třeba i ve vířivce. A ten mobil už k tomu ani nebude potřeba!

V Paříži to vře. V posledních dnech bohužel nejen po technické stránce, v tomto článku se ale budeme věnovat jednomu vysoce zajímavému, bezmála sci-fi vynálezu! Některé firmy nedávno uvedly na trh svá „hodinkoidní“ zařízení, které si připevníte k zápěstí a můžete si na jejich miniaturním displeji číst maily či zprávy na Facebooku. Guillaume, Pascal a Nicolas ale přišli s něčím mnohem pokrokovějším!

Seznamte se: Cicret! Nenápadný, štíhlý náramek se přes Bluetooth spojí s vaším mobilem a jeho displej vám promítne přímo na kůži zápěstí! To ale není vše. Miniaturní projektor vám umožní tento dispej-nedisplej ovládat, jako by to byl běžný touchscreen! Ať už jste tedy kdekoliv – na koňském hřbetu, bungee jumpingu, nebo v narvaném metru, tento zázračný náramek si máte být schopni aktivovat pouhým pohybem zápěstí!

Tento malý, ale šikovný vynález asi zajistí krušné časy nadějným kapsářům, kterým se již podařilo vyvinout nejrůznější techniky, jak z tašek a kapes nicnetušících kolemjdoucích nechat vylevitovat iPhony a podobné zázraky. Díky Cicretu totiž už můžete chytrý telefon v klidu nechat na dně tašky. Místo toho si raději zvykněte z času na čas reflexivně osahat zápěstí, abyste se ujistili, zda už kapsáři neztratili o chytré telefony zájem, a zda nepřesedlali na chytré náramky. :-)

1 Fotografie
Cicret: malý ale šikovný! 1
Další články