Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Na vlnách vašich snů

https://www.facebook.com/yachtchartercz
Foto: Facebook Yachtcharter.cz
Komerční článek
Autor: Iren

7. leden 2015 14:42

Za oknem se honí neposedné vločky a ruší tiché myšlenky na léto. Je tak kouzelné si právě teď ledabyle představovat, jak ležíte na slunné pláži, nabíráte bronz a popíjíte mochito. Příboj se rozbíjí o blízkou skálu a tříštivé kapičky se zatřpytí tak vysoko! Odpočinek, sluníčko, koupání, moře - možná už z části obehraná písnička… Což to takhle vzít jednou z druhé strany a nudné polehávání vyměnit za nějaký adrenalin?

Tak trochu netradiční dovolená

Kdo by netoužil po poznávání nových míst, odlišných kultur, přírodních krás, historie a jiného životního stylu? Kdo by nechtěl nahlédnout pod pokličku cizí kuchyně, najít nové přátele, poslouchat šumění moře a pocítit vůni žhavého léta? Není nemožné spojit poznávací zájezd s pobytovým a přivézt si tentokráte z cest zcela ojedinělé a nevšední zážitky. Dejte průchod všem vašim touhám po dobrodružství, oddechu i romantice, odpočiňte si od denních starostí a chtějte skutečně zážitkovou dovolenou - vychutnejte si krásu samotného moře například z lodní paluby. Už dávno neplatí, že pronájem jachty v Chorvatsku je jen výsadou bohatých. Zažít pocit svobody na doširoka otevřené vodní ploše může kdokoliv.

Zárukou spokojenosti je dobrý výběr

Zajistit skvělou dovolenou počínaje výběrem destinací, vyhledáním jachty, nadstandardním servisem před plavbou i během ní, včetně volby zkušeného kapitána ale může jenom společnost s letitými zkušenostmi, se skutečnými profesionály a bohatou nabídkou. Služby jako každodenní zasílání předpovědi počasí formou SMS po celou dobu trvání plavby, zapůjčení map a průvodců, doporučení plavebních tras, pojištění storna plavby či propadnutí kauce jsou samozřejmostí, oslovíte-li například společnost Yachtcharter, která na českém trhu expanduje již více jak 20 let.

Kompletní servis výhodou

Na své si mohou přijít také zájemci o sportovní plavbu, ať už se řadí k úplným začátečníkům či zkušeným jachtařům. V nabídce služeb této prověřené společnosti, která vám zajistí pronájem jachty Chorvatsko 2015, jsou totiž také jachtařské kurzy a kapitánské zkoušky s výukou nejenom v rovině teoretické, ale hlavně v rovině praktické pro řízení lodí jak na mořích, tak i na vnitrozemských vodách. Jiné zážitky budou mít účastníci rodinné či exotické plavby, při plavbě na historických plachetnicích zase druzí poodhalí roušku časů lodí pirátských, adrenalin odvážných lze otestovat na některé z pořádaných regat.

Nemožné ihned, zázraky na počkání

Třešničky na dortu této zcela jiné a inspirativní dovolené jsou dokonce dvě: tou první je fakt, že pro rezervaci postačí zaplacení jen 15% zálohy z celkové ceny (místo běžných 50%) a druhou je skutečná osobnost, jež stojí v čele této charterové společnosti. Ing. Jiří Zindulka, od roku 1994 Yachtmaster Ocean, instruktor, zkušební komisař, potápěč, organizátor regat a mistrovství ČR, nenechá nikoho na pochybách, zda jeho výběr je správný.

Pronájem jachty Chorvatsko s kapitánem je jedna z cest bez stresu a s jistotou, která vás „dostane“! Zkušených a profesionálních kapitánů v týmu Yachtcharteru je samozřejmě více, výběr jednoho z nich záleží zpravidla na klientovi.

Prodloužené léto

Milovníci léta si mohou teplé podnebí na jachtě užívat prakticky od dubna až do října a jejich léto se tak může dostat do zcela jiné časové dimenze. Dostupné lodě v žádaných a atraktivních přístavech s tím nejkvalitnějším servisem si lze vybrat samozřejmě s předstihem a využít tak kromě nabídky last minute i možnost včasné rezervace – first minute. Je již zcela běžné také sehnat pronájem jachty v Chorvatsku se slevou, čehož využívá široká škála současné klientely. Málokdo ví, že momentální cenu za pronájem lodi ovlivňuje celá řada faktorů, k nimž náleží druh, velikost, stáří a vybavení lodi, objem objednaných služeb, včetně využití plavby s kapitánem.    

Splněný sen na dosah

I když sluníčko se k nám právě chová spíše lakonicky, občasné paprsky chytrému napoví: Je čas přemýšlet o letošní dovolené. A potom, třeba při odpolední nedělní kávičce, přímo z pohodlí domova můžete objednat a rezervovat právě tu, která bude vašim snům, tužbám, přáním a požadavkům šitá přímo „na míru“…

6 Fotografií
https://www.facebook.com/yachtchartercz
Výhled z jachty
Exteriér jachty
Interiér jachty
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články