Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Ocelová krása ladí se zdravou pletí

ilustrační fotka
Foto: LuisBarquero
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

2. leden 2015 22:06

Už naše babičky říkaly, že nejkrásnější pleť je zdravá pleť. Říkali to obvykle ve chvíli, kdy jsme je poprvé navštívily nalíčené, mrkaly na ně zpoza úžasně dlouhých řas a špulily rty s výraznou rtěnkou. Chtěly tím říct, že našemu vzhledu spíše prospěje přirozenost než tlustá vrstva make-upu. Ale to my víme. Abychom udržely naši pleť pružnou, zdravou a bez vrásek, pijeme hodně vody, večer důkladně pleť čistíme a používáme výživné krémy. Někdy naši snahu ale může překazit alergie.

Alergické reakce jsou v dnešní době stále častější. Někdy stačí změnit značku krému či dekorativní kosmetiky a problém je vyřešen. Hůře se ale řešení hledá při alergiích na kovy. Některé šperky mohou způsobovat zánět ušních dírek či svědivou vyrážku v dekoltu a na zápěstích – tam, kde se šperky dotýkají pokožky. Ale i v tomto případě lze nepříznivý běh věcí zvrátit, a to díky chirurgické oceli.

Šperky z chirurgické oceli nás zkrášlí nejenom svým ušlechtilým vzhledem, ale přinášejí i nezanedbatelné zdravotní výhody. S nimi se nemusíte bát bolestivě zanícené kůže a svědění. Vždyť chirurgická ocel se používá ve zdravotnictví právě proto, že je dobře snášena citlivou pletí, nekoroduje a neláme se. A aby nebyl dobrým zprávám konec, nemusíte se bát ani ceny šperků z chirurgické oceli.

Podívejte se na e-shop, pro který jsou klenoty mánií. Uvítá vás design a barevné ladění stránek, které vyjadřuje preciznost zpracování nabízených šperků. V přehledném rozcestníku se můžete proklikat celou nabídkou, která nezahrnuje jen šperky z chirurgické oceli, ale také šperky se swarovski krystaly, hodinky či sluneční brýle. Tak široká nabídka, tolik možností! Tady určitě naleznete šperk podle svého vkusu a navíc na něj dostanete dva roky záruku.

Zdravá pleť je krásná pleť. Nechte v ní odrážet chladný lesk elegantních šperků z chirurgické oceli!

1 Fotografie
ilustrační fotka
Další články