Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jak a kde slavit Silvestra? Láskomat vám poradí

Jak a kde slavit Silvestra? Láskomat vám poradí
Foto: messagesquotes.com
Autor: Veronika Čapková

29. prosinec 2014 13:58

Tak se nám pomalu zase rok s rokem schází. Je čas bilancovat, kritizovat, odpouštět, zamýšlet se a vzpomínat na to, co jsme udělali špatně a proč jsme tak jednali. Když se ale nad vším zamyslíme a vše si promyslíme, je na čase za tím udělat hodně tlustou čáru. K čemu by ten nový rok byl, než k vědomí, že je možné vše změnit, že nic není ještě ztraceno a lze začít s čistým štítem. Naděje je důležitá, jinak by život neměl přeci smysl. Nikdo z nás není bezchybný. Důležité je se však ze špatností (ano, i z těch, co nám provedli druzí) poučit a dokázat je napravit…

Tak a konec patetičnosti, i když ta k tomu samozřejmě také patří. Než začne nový rok a i Nový rok, je tu nejdříve Silvestr. Noc bujarých oslav, kdy se odpouští kdejaký alkoholický zvrhlý kousek. Nevím sice, jestli jsem ta pravá, kdo má zvát k této poslední párty v roce 2014. Nikdy jsem totiž zcela nechápala tu nutnost se na povel o Silvestru opít a i když jsem se snažila vždy poctivě bavit s ostatními, nějak to nikdy nevyšlo. Rezignovala jsem a raději si pouštím u televize v pohodlných teplácích Menšíka a přitom na sebe drobím jeden chlebíček za druhým. Ale vám ostatním zábavu kazit nechci, proto se pojďme společně podívat, kde Češi slaví Silvestra nejraději.

Maledivy, Dominikánská Republika, Bora Bora a jiné vysoko luxusní destinace

Nevím, jestli jsou tohle zrovna nejvíce frekventovaná místa k pobytu Čechů na Silvestra, ale kdyby se hlasovalo o tom, kde by ho chtěli strávit nejraději, rozhodně by vyhrály tyto destinace. Kdo by si také nechtěl dát luxusní novoroční snídani na bělavé pláži, kterou vám jako ten nejlepší „vyprošťovák“ připraví osobní komorník? A na Silvestra celý večer dávat fotky z tropické noci na Facebook s popiskem: A kde slavíte vy? Ale bohužel každá sranda něco stojí a na tuhle si speciálně připravte minimálně 170 tisíc za každého účastníka dovolené.

Hory

Všude se sype sníh, v krbu praská oheň a vy jste s přáteli v teple vysokohorské chatičky. Představuji si to trošku jako z klipu od Wham! - Last Christmas. Ano, správně, jen představuji. Nikdy jsem to nezažila kvůli své zapomnětlivé hlavě. Tyhle pobyty mají totiž také jednu a to dost velkou vadu na kráse. Musí se totiž objednávat velice, velice brzo a to nejlépe hned při začátku nového roku. A já si nejlépe vzpomenu až tak v listopadu…

Domácí párty

Levné a nijak složité – to jsou hlavní výhody přípravy domácí párty. Navíc se nemusíte tlačit v žádné zakouřené hospodě plné cizích lidí a přemýšlet, kam o půlnoci zdrhnout před náruživým chlapíkem, který si neustále zabírá první polibek. Stačí jen vymyslet pohoštění a párty může začít. Pokud chcete zažít ještě o něco srandovnější večírek, vymyslete nějakou tématiku, v které se ponese. Třeba kostýmy v duchu nějakého filmu.

A ta nejlepší rada na závěr. Alkohol není ani dobrý sluha, ani dobrý pán. Většinou nám po něm ráno zbude jen kocovina (a máme štěstí, když není ke všemu ještě morální). Takže všeho s mírou, milí čtenáři.

Šťastný nový rok 2015 přeje Laskomat.cz

9 Fotografií
Jak a kde slavit Silvestra? Láskomat vám poradí 1
Maledivy
Maledivy
Dominikánská Republika
Dominikánská Republika
Bora Bora
Bora Bora
Alpy - Obergurgl
Alpy nedaleko Mont-Blanc ve Francii
Další články