Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Evelyn: geniálně sarkastická nebo opravdová "blbka"!

Evelyn: geniálně sarkastická nebo opravdová "blbka"!
Foto: youtube.com
Autor: Lorettine

26. prosinec 2014 11:50

Mnohačetná videa této čtyřiadvacetileté Slovenky začaly sociální sítě zaplavovat na jaře letošního roku a rychlostí blesku si získaly houfy natěšených fanoušků. Ale také odpůrců. Evelyn totiž roli přihlouplé moderátorky, blondýny a staré, zahořklé „Gitky“ hraje tak dokonale, až by si jeden myslel…no, že to ani nehraje. :-) Jak to tedy skutečně je?

Eva Kramárová studuje mediální a marketingovou komunikaci v Bratislavě, je mladistvě roztržitá a všestranná. Život ji přes roli bavičky v divadlech a restauracích dovedl až k natáčení legendárních videí mobilem, přičemž se většinou natáčí sama. „Velmi se stydím, i když točím video,“ nechala se slyšet Evelyn. Většinou tedy natáčí samu sebe, aby neměla trému. Výjimkou je její vlastní pořad, „Sexi a v pohode“, ve kterém parodizuje moderátorky, je tedy nutné, aby kamera tu a tam zabrala celou figuru.

Videa Evelyn se vyznačují mistrovsky hraným afektem, povrchností a jazykovými chybami typu „pán je suterén“, při kterých se smíchem rozpláčete. Mladá komička ráda vyzdvihuje a hrotí charakteristické rysy Slovenek, jako je tomu například v sérii videí o padesátnici „Gitce“. Evelyn v nich vytvořila kompaktní postavu s tikem v oku, kterou trápí inkaso a manžel-alkoholik. Hrdě předvádí grimasy, které by jí záviděl i Rupert Grint, mastné a rozcuchané vlasy, a jednoduše vše, co k průměrným ženským s průměrnými problémy patří.

Evelyn se se svým bavičským talentem (a především pak talentem pro lov kun) dostala do show Jana Krause a do mnohých jiných pořadů, novin a zpráv. Na malou ochutnávku jejích videí se můžete podívat přímo zde:

1 Fotografie
Evelyn: geniálně sarkastická nebo opravdová "blbka"! 1
Další články