Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Získejte slevy a potěšte své ženy!

Získejte slevy a potěšte své ženy!
Foto: Tara
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

25. prosinec 2014 18:17

Vánoční svátky jsou za námi a – dámy, ruku na srdce – pro mnoho z nás tak končí jedno z nejhektičtějších období. Příprava na oslavu Vánoc se často zkombinuje s hořícími termíny v práci a tak riskujeme, že konec roku prožijeme vyčerpané, unavené a skleslé. Která z nás v tuto chvíli nesní o wellness pobytu či romantickém výletu, na kterém bychom se osvěžily, rozjasnily tvář a načerpaly sílu? Naštěstí existují webové stránky, které vám přehledně nabídnou slevy na různorodé relaxační a wellness pobyty, výlety a služby.

Mnoho z nás považuje vánoční svátky za jedny z nejkrásnějších v roce. Unikátní jsou určitě tím, kolik měsíců dopředu se na ně připravujeme. Nemluvím pouze o tom, že obchodníci často začínají připravovat zimní výzdobu už v době, kdy po ulicích chodíme v tričkách s krátkým rukávem a užíváme si babí léto. Jde především o to, že dárky pro své milé a blízké promýšlíme mnoho měsíců předem, sledujeme jejich zájmy, nasloucháme jejich přáním.

Světelné ozdoby rozvěšené na stromech v zahradách, na balkonech a za okny našich domů a bytů již od začátku prosince prozařují pošmourné večery, kdy se brzy stmívá. Pečení cukroví je mnohokrát příležitostí pozvat kamarádky a při vykrajování jemných lineckých hvězdiček, srdíček a stromečků důkladně probrat život. Vánocemi prostě žijeme již mnoho týdnů před tím, než slavnostní večer nastane.

Výhodné slevomat pobyty pro dva potěší

To ovšem často může znamenat, že mezi naše běžné povinnosti musíme vtěsnat mnoho dalších aktivit. Ale děláme to rády. Rády udržujeme teplo domácího krbu, rády vytváříme slavnostní atmosféru, rády děláme radost. A víte, jak rády zase pro změnu zažijeme, když se někdo stará o nás?

A to je příležitost pro naše muže, aby prokázali pochopení a schopnost empatie. Proč se, pánové, neblýsknout např. pobytem pro dva a navíc na něj získat slevu díky webovým stránkám, které na jednom místě shromažďují nabídky všech českých slevových serverů? Na stránkách si vyberete slevomat pobyty pro dva, ušetříte a ohromíte tak ženu svého života. Nečekejte a jednejte hned teď!

1 Fotografie
Získejte slevy a potěšte své ženy! 1
Další články