Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Blog o kráse, vztazích a dívčích věcech

proslecny.cz
Foto: proslecny.cz
Komerční článek
Autor: Laskomat

22. prosinec 2014 22:28

Taky občas neznáš odpověď na nějakou čistě holčičí otázku a nechceš se nikoho ptát? Nevíš, jak se namalovat, co si udělat za účes na rande, do školy nebo na nějakou slavnostní příležitost? Zajímá tě jak si vést menstruační kalendář, nebo máš nějaký vážný dívčí problém?

 Už nemusíš tápat, odpovědi na všechny (a nejen) tyto otázky najdeš na blogu proslecny.cz. Na blog přispívají mladé redaktorky, takže články jsou psané stylem, který ti bude blízký. Věnují se tématům, která jsou v tvém věku aktuální, budou tě bavit a zároveň se díky nim dozvíš spoustu nových informací.

Jak už z názvu vyplývá, blog  je zaměřen čistě na dívky, a to především ve věku 13-24 let. Najdeš na něm spoustu užitečných informací, které se ti budou v běžném životě hodit.

Co na webu proslecny.cz najdeš?

Blog obsahuje několik rubrik, které mají další podrubriky.

Jestli se ráda staráš o svoji vizáž, tak tě jistě potěší sekce „krása a péče“, kde najdeš rady, jak pečovat o svoji pleť, vlasy, nehty a spoustu foto návodů na zajímavé líčení a účesy. Krok za krokem ti ukážeme návod jak udělat drdol, nebo rybí cop. Taky se zde objevují recenze na různé kosmetické výrobky, takže už nemusíš vyhazovat peníze za něco, co ti nebude vyhovovat, ale koupit si výrobek, která je ozkoušený a nezklame.

Další oblíbenou rubrikou je „sex a vztahy“, kde najdeš spoustu věcí, které se týkají kluků a intimností, třeba ty spojené s antikoncepcí, sexem a vším, co se týká vztahů, nejen mezi klukama, ale třeba i holkama a kamarádkama.

Najdeš tu i krásné nové fórum a poradnu, kde ti pomůžeme vyřešit tvůj konkrétní problém. A rády ti odpoví i další čtenářky blogu Proslečny.cz

A protože jde o čistě dívčí web, nesmí chybět rubrika o nakupování a módě! Zde najdeš tipy nejen na to, jak se obléct podle poslední módy, ale třeba i to, jaké doplňky ti rozjasní jinak nevýrazný model, nebo jak vybrat správnou podprsenku.

Každý den se na webu objevují články všech různých zaměření, takže si vybereš určitě i ty. A věř tomu, že jak jednou nakoukneš, tak se budeš pořád vracet :-)

1 Fotografie
proslecny.cz
Další články