Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Posvítili jsme si na P-Shine a jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

Posvítili jsme si na P-Shine a jaké jsou jeho výhody a nevýhody?
Foto: Makeup Mistress
Autor: Markéta

19. prosinec 2014 10:57

Čau mňau panstvo! Zdravé a krásné nehty jsou dnes velmi diskutované téma. Hit gelových a akrylových nehtů, kdy se jimi pyšnila skoro každá druhá žena, už celkem pominul a dost z nás se vrátilo k osvědčené klasice svých přírodních nehtů. Metoda pro zpevnění přírodních nehtů, která se dostává do povědomí dnešních žen, je gel lak. Gel lak ale stále ještě nevypadá tak docela přirozeně. Dneska se tedy vrhneme na skoro „přírodno“, protože Laskomat.cz si posvítí na metodu P-Shine.

Metoda P-Shine má kořeny vzniku v Japonsku a její podstata vychází z pouhého leštění nehtů. Tato metoda má jasně dané kroky a nehty se vyživují pomocí speciální hmoty, která se v průběhu manikúry aplikuje na nehet a zapracovává se do něho. Hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, různých jemných parafínů, bentonitu, glycerinu, panthenolu, a dále se v ní vyskytují vitaminy A, E, biotin a provitamin B5.

Popisovaná technika úpravy nehtů by měla zvyšovat jejich celkovou pevnost, pružnost, měla by pomáhat prokrvovat nehtová lůžka a tím pádem stimulovat růst nehtů. Celkově by se měly nehty při P-Shine metodě méně lámat a třepit. Po aplikaci P-Shine manikúry vznikne na nehtu tenká vrstvička, která má za úkol nehet chránit. Aby byla metoda účinná, tak je vhodné ji aplikovat alespoň dvakrát do měsíce. Nehet můžete po dvou dnech po aplikaci klidně lakovat běžnými laky a nemusíte se obávat, že byste zničily výsledek leštění.

Tato metoda však není vhodná pro všechny nehty. Majitelky zničených, nebo tenkých nehtů asi moc nadšené nebudou, protože jim P-Shine moc nepomůže. Na jejich nehty je P-Shine krátký. Nejvhodnější bude tato metoda pro majitelky jinak pevných nehtů, které s nimi mají občasné problémy, jako je například třepení nehtů.

P-Shine manikúru nabízejí různá nehtová studia, kde se jedna aplikace pohybuje cenově kolem 250 korun. P-Shine si ale můžete také vytvořit sama doma, ale budete potřebovat speciální P-Shine sadu. Nicméně tato manikúra není náročná ani na zručnost ani na čas, takže pokud se vám zamlouvá si zkrášlit přírodní nehty vysokým leskem, tak směle do toho.;-)

1 Fotografie
Posvítili jsme si na P-Shine a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? 1
Další články