Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Nebojte se ukázat své pozadí světu! Velký zadky jsou sexy

Nebojte se ukázat své pozadí světu! Velký zadky jsou sexy
Foto: fergay.com
Autor: Veronika Čapková

15. prosinec 2014 00:17

Kim  Kardashian, Jennifer Lopez a Beyoncé, Nicky Minaj – co tyhle ženy spojuje? Kromě všech úžasných předností, jako je zdravé sebevědomí, krása a mnoho talentu, jsou to plné křivky, na které jsou právem hrdé. Už dávno totiž neplatí, že pro úspěch v šoubyznysu je potřeba vlastnit „twiggyovské“ míry. Tyhle ženy mají pořádně velké zadky a ty jsou beze sporu sexy, o tom žádná.

Ideály krásy se neustále mění. Ještě před pár lety znamenalo mít velký zadek ostudu. Trendům vládla štíhlost a to občas i velmi přehnaná. Kde to vše začalo? Nejspíše u modelky šedesátých let Twiggy (i když vyzábliny byly v kurzu již dříve). Ta nastolila krutou vládu diet a bohužel i dlouho anorektickou éru u mladých děvčat. Každá z nich chtěla, aby jim na těle při sebemenším pohybu chrastily kosti a oděvní průmysl jásal. Přeci jenom se na „eSkové“ hadříky spotřebuje méně látky a navíc stojí stejně jako XXXLkové plachty. Ale potom přišla na scénu Jennifer Lopez, majitelka nejdražšího zadku na světě. Zdálo se, že je konec hladovění a začátek přejídání. Důvod k jásotu, že? Naneštěstí to ještě nějakou dobu trvalo, než bláznivá touha po pořádném pozadí propukla naplno, ale stalo se.  

V současnosti nejpopulárnější a nejvlivnější zpěvačka světa Beyoncé si na svých plných ženských tvarech (mimo jiné) postavila kariéru. Ve svých klipech hrdě ukazuje svou sexualitu, natřásá vším, čím se dá jen trošku natřásat a dokonce se traduje, že si své pozadí na koncerty i všeličím vycpává. Při tom všem navíc vyzařuje vysokým sebevědomím, chlapi šílí a navíc má za manžela jednoho z nejžádanějších mužů světa – Jay-zího. Která z nás by se téhle zpěvačce, která doslova „vládne světu“ (Run The World), nechtěla podobat? Kim Kardashian si své obrovské (a ještě mnohem víc než obrovské) pozadí fotí na Instagram a uloví Kanya Westa. Nicky Minaj rapuje ve svých písních o tom, že je pořádná a všichni ji chtějí. Není se čemu divit, černošky holt zjistily již dávno, že chlapi si na sebe nechají „hačnout“ raději měkký polštářek, než zadeček, z kterého trčí bodající kosti. A mánie vypukla. Bohaté Američanky se neváhají dokonce objednávat ke svému plastickému chirurgovi, aby jim pozadí poupravil. V Česku jsme sice (naštěstí) ještě tak daleko nedošli, tento trend nás ale nakonec také dostihl. Kdo necvičí 30ti denní výzvu, jako by nebyl, a v oblibě je stále veselá a temperamentní EWa Farná, namísto ukňourané, anorektické Elišky Bučkové. No není to fajn? Z bývalé krásky Twiggy se rázem stává jen předmět sociologických studií, na základě které se zjišťuje, že sebejistí muži se ohlížejí po křehkých typech, zatímco v dobách krize dominují ženy silné a spolehlivé. To by i současnému stavu ve světě odpovídalo.

Tak si myslím, že díky nynějšímu trendu pořádných zadnic vyhrává obojí pohlaví. Ženy se už nemusí bát nějakého toho kila navíc a chlapi si konečně mají do čeho pořádně štípnout. Vlastnit ale krásné pozadí není jen tak, je potřeba i pořádně zamakat, aby z něj nebyla pouze rozpláclá hrouda posetá celulitidovými bouličkami. To by ve stále více populárních legínách nevypadalo moc košer. Hlavní však na tom všem je, že konečně, milé Češky, můžeme ukázat světu, že jsme holky krev a mlíko a za to jsme na sebe pořádně pyšné. 

4 Fotografie
Nebojte se ukázat své pozadí světu! Velký zadky jsou sexy 1
{$nadpis} {$i}
Holka to už trochu přehnala
Nicky Minaj v celé své kráse
Další články