Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Věšákům na šaty odzvonilo! Modelka Cara Delevingne je svá a neskrývá to

Věšákům na šaty odzvonilo! Modelka Cara Delevingne je svá a neskrývá to
Foto: Magnus Stivi
Autor: Veronika Čapková

10. prosinec 2014 21:01

Na googlu Caru můžete najít pod mnoha hesly – modelka, zpěvačka, herečka, alkoholička, lesba, múza Karla Lagerfelda, dívka s proklatě hustým obočím… Ano, většina z nich není moc pozitivních. Faktem ale zůstává, že tahle holka je prostě jiná. Za vzor by ji většina tatínků svým dcerám asi nedali, nám se ale prostě líbí a nejsme v tom sami.

Cara se narodila roku 1992 v Londýně jako vnučka bývalého vydavatele Queen Magazine. A už od mala měla našlápnuto k jisté kariéře. Nejenže patří k vyšší britské vrstvě, ale krása se v její rodině asi dědí (její dvě sestry jsou též známé modelky). Tahle holka se hold uměla narodit. Také kolik lidí může říct, že je v jejich 22 letech zná takřka celý svět? Mezi její úspěchy se řadí „titulka“ na nespočtu módních časopisů, tvář obchodu Reserved a H&M, Blumarine, Zara, Chanel, Pepe Jeans, DKNY a procházky po přehlídkových molech takových velikánů, jako jsou Moschino, Shiatzy Chen, Jason Wu, Oscar de la Renta, Burberry, Dolce & Gabbana, Fendi, Stella McCartney. Ale pryč od nudného vyjmenovávání úspěchů její kariéry. To, co dělá tuhle holku opravdu zajímavou, je její charakter. Na molu je za dokonalou dámu, v civilu jde však o obyčejnou, bezprostřední holku, kterou bychom rádi přivítali u stolu v hospodě. Preferuje „klučičí styl“, rozcuchané vlasy schované pod čepicí a skoro žádný make-up. Je jednou z nás a díky tomu si získala i sympatie mnoha slečen, které teď nadšeně zakládají fanouškovské blogy a barví si výraznou tužkou dennodenně obočí. „Caramánie“ je všudypřítomná.

Nedlouho po jejím úspěšném startu však objevili bulvární novináři i její velkou slabost a tím je vyžívání se ve večírcích, kde alkohol teče doslova proudem. Na pohled jemná Cara s dětským obličejem totiž klame tělem. Bohužel lidé jsou všude stejní a časopisy po celém po celém světě v současné době více zajímá, jaké měla kalhotky pod titěrnými šaty, či jak vypadala, když se potácela v doprovodu svého bodyguarda posilněna neznámým množstvím panáků. Škoda, protože Cařiny úspěchy v současné době na zpěváckém poli jsou více než zajímavé a ruku na srdce, kdo z nás si neužil takové ty trošku bouřlivější léta? Ale zpátky ke zpěvu. Někomu hold bylo do vínku dáno jen něco, někomu nic a někomu snad úplně všechno a k těm vyvoleným patří, jak se zdá, i Cara. Nejenže je krásná, chytrá a úžasně hubená, navíc je ještě výborná herečka (Anna Karenina) a hlavně zpěvačka. Nazpívala mimo jiného s Pharrellem Williamsem píseň ke krátkému filmu Karla Lagerfelda Reincarnation a nyní má našlápnuto k vydání CD, s kterým jí pomáhá její dlouholetá kamarádka Rita Ora.

No, co se dá dělat, k závisti je toho opravdu mnoho, že milé dámy? Ale co se na chvíli zbavit záště a vzít si z Cary spíše příklad? Tahle holka je jistojistě úžasná již vším vyjmenovaným, ale já ji především vidím jako člověka, který se nebojí být sám sebou. Nevadí jí, když ji vyfotí novináři nenalíčenou a pod fotkou napíší, že je ošklivá, svůj styl stejně nezmění. Neskrývá svou náklonnost k něžnějšímu pohlaví, ba naopak se ke své orientaci hrdě hlásí. A do třetice ještě jedno velké plus. Umí při nejmenším udělat stejně obličejů jako Jim Carrey a to není vůbec jednoduché. 

A jak ta Cara vlastně zpívá? 

Cara hraje na bubny

Cara s Pharrellem

8 Fotografií
Věšákům na šaty odzvonilo! Modelka Cara Delevingne je svá a neskrývá to 1
Cara Delevingne
Cara v civilu
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články