Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Obří superžena Lindsay dobývá svět!

Obří superžena Lindsay dobývá svět!
Foto: @LindsayKHayward
Autor: Lorettine

7. prosinec 2014 12:14

Její webovky na vás blikají jemnou růžovou, jako svatozáře nevinných andílků. Z fotek se na vás usmívá dobře nalíčená, poněkud objemná dáma se sebevědomým výrazem. Tvrdí o sobě, že se chce stát slavnou herečkou. Není na tom nic zas tak zvláštního, pak ale zabrousíte do její fotogalerie a gravitace vám pomalu, ale jistě táhne spodní čelist k zemi.

Lindsay Kay Hayward (26) totiž není jen tak lecjaká panenka z Los Angeles. Je to mladá žena profesionálně se věnující wrestlingu a měřící neuvěřitelných 207 cm! „Už v devíti letech jsem měřila přes 180…“ píše Lindsay na svých stránkách. Aktuálně je zapsaná do Guinnesovy knihy rekordů jako vůbec nejvyšší aktuálně žijící herečka!

I když s tím herectvím to prozatím zas tak valné není, musíte uznat, že Lindsay, se svým objemem, výškou a zaměřením, netvoří zrovna kombinaci, kterou byste chtěli potkat sami v noci v parku. :-)

Lindsay prozrazuje, že má překvapivě pestré kořeny. „Moje máma je napůl Korejka, táta zase napůl Američan a napůl z Kavkazu,“ píše doslovně. Do Koreje se zatím neměla možnost podívat, ale jednou by si chtěla zahrát v něčem korejském, třeba v televizní show!

Čím více se jeden zahloubá do Lindsayiných fotek, tím více z ní sálá respekt – s rugbyovým míčem, ve sportovních dresech, nebo s dospělým mužem, kterého drží nad hlavou jako nějakou hračku – Lindsay ani na moment neztrácí z očí onen výraz, který říká: „Tak co, troufnete si na mě?“

Nepochybujeme, že se velice brzy najde i nějaký ten slavnější snímek, v němž se pro tuto nepřehlédnutelnou, ale ženskou obryni najde místo, a že o její výšce (a nejen o té) budeme v budoucnu slýchat čím dál tím častěji!

4 Fotografie
Obří superžena Lindsay dobývá svět! 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články