Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Ukažte své sexy nohy! Se vzorovanými punčochami zabodujete!

Ukažte své sexy nohy! Se vzorovanými punčochami zabodujete!
Foto: glamour.com
Autor: Markéta

5. prosinec 2014 13:23

Čus bus drahé Laskomaťačky! Pro většinu žen je asi čím dál více pohodlnější nošení kalhot než sukní. Kalhoty navlíkneme a svlíkneme celkem rychle. Nemusíme si složitě natahovat silonky ani punčochy, nehrozí nám, že se rozjede oko a nemusíme hlídat klín, takže si klidně můžeme sednout chlapsky s nohama od sebe a nikoho to nebude pobuřovat, protože nám nebude vidět až do kuchyně. Kalhoty jsou opravdu asi pro mnohé ženy praktičtější. Ale, není ta sukně přece jen více sexy? Co třeba outfit prozářit nějakými bláznivými punčochami? ;)

Na podzim se se sukněmi většinou roztrhne pytel pouze v obchodech. Krásné teplé sukně ve střihu ke kolenům, nebo třeba sukně kolového a áčkového střihu jsou šik. Pokud vás ale nebaví k sukním nosit hnědé, černé, nebo snad obyčejné šedé punčochy, zvolte nějaké vzory, které se stávají v poslední době čím dál více modernější. Co třeba punčochy se vzorem podvazků? Působí sexy, nebo naopak lacině? Nebo snad mašličky? Můžete o sobě svému okolí prozraďit, jaká jste kočka díky tomu, že si natáhnete „kočky“ na nohy. Fantazii se meze nekladou. Tak i tak upoutáte pozornost a rozhodně se za vámi nejeden muž a třeba i žena otočí ;-).

Pokud přeci jen nechcete až příliš experimentovat a nepotřebujete zas až tak moc poutat pozornost, tak vsaďte na klasické vzory, jako jsou proužky, kosočtverce, kostky, kolečka. I tímto způsobem dáte outfitu šťávu a bude to vypadat nápaditě, nikoliv nevkusně.

Pokud však zvolíte vzorované punčochy, tak je radši kombinujte s jednoduchým outfitem, tedy na ostatním oblečení nemějte žádné vzory. Raději volte jednobarevné kousky, abyste se vyhnuly zbytečné přeplácanosti a nevkusnosti. V tomto stylu oblékání platí čím méně, tím lépe.

Tak co vy na to? Vezmete si příště na rande nějakou pěknou sukni a oživíte outfit originálními punčochami? Myslím, že určitě zabodujete. ;-)

10 Fotografií
Ukažte své sexy nohy! Se vzorovanými punčochami zabodujete! 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články