Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jak se zbavit celulitidy?

Jak se zbavit celulitidy?
Foto: speedyremedies.com
Autor: Markéta

21. listopad 2014 23:41

Čágo milé uživatelky naší seznamky Laskomat.cz. Známe to všechny, máme jí všechny a dalo by se říci, že nás trápí všechny. Možná některou z nás více, některou méně, ale prostě ano, řešíme jí…takřka neustále. O čem je řeč? O celulitidě! Pokud vás zajímají tipy, jak projevy celulitidy zmírnit, tak sledujte následující řádky.

Je pravdou, že je podzim a celulitida není tak docela aktuální téma. Nohy a zadek jsou zahalené do kalhot, či punčoch, tak proč bychom si ten dortík nedaly, že? Na druhou stranu stále bychom měly uvažovat ty situace, kdy kalhoty a sukně sundáme a nemyslíme tím teď toalety. ;-) Takže prrr. Právě teď je čas, kdy se můžeme postupně hodit do formy a s celulitidou se začít pomalu ale jistě loučit. Základem je totiž zpevněné tělo a to nezískáte za měsíc. Takže rada proti celuli? Začněte se hýbat! Běhejte, choďte, dřepujte, choďte plavat, skákejte přes švihadlo, kupte si permanentku do fitka, choďte na zumbu nebo aerobic. Ale neseďte doma na zadku, protože tím ho nezpevníte.

Je fakt, že existuje spousta mazadel, krémů, gelů, které zajišťují zmírnění celulitidy a, světe div se, některé dokonce i fungují. Pokud ale čekáte, že budete sedět doma před televizí na gauči, chroupat u toho chipsy, dvakrát denně se namažete gelem a milá celuli vás opustí? Tak to rychle zapomeňte. Takhle to nefunguje a fungovat nebude.

Základ gelů a krémů proti celulitidě je jednoduše v pohybu. Pokud budete tyto dva faktory (pohyb a přípravek) správně kombinovat, problémové partie po sprše pořádně promasírujete, namažete a ještě nezapomenete pít dostatečné množství tekutin po celý den, čímž myslíme čistou vodu, tak začnou ďolíčky opravdu mizet. Chce to ale výdrž, disciplínu a hlavně trpělivost.

Pro ty z vás, které chtějí ještě bonus, tak můžete zkusit ve sprše střídat teplou a studenou vodu a tím docílíte toho, že se problematické partie lépe prokrví a účinek produktu by pak teoreticky mohl být ještě vyšší.:-)

Tak co, jdete do boje? 

1 Fotografie
Jak se zbavit celulitidy? 1
Další články