Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Švédka miluje kostry, aneb švédské trojky trochu jinak!

Švédka miluje kostry, aneb švédské trojky trochu jinak!
Autor: Lorettine

23. listopad 2014 00:36

V září se z jednoho bytu ve švédském Göteborgu ozývá výstřel. Protože Švédsko není zrovna země s vysokým stupněm kriminality, vyděšení místní okamžitě volají policii. Poté, co strážci zákona přijíždějí na místo a dostávají se do inkriminovaného bytu, naskytne se jim pohled, na který, cynicky řečeno, do vlastní smrti nezapomenou!

Domov jedné nejmenované sedmatřicetileté dámy je plný lidských lebek, kostí i celých koster! Švédku bez prodlení obvinili z nekrofilie, ona to ale razantně odmítá! Je prý zapálená do historie a ráda se s ní dostává do osobního styku. Velice osobního…

Policie u ní objevuje lidské ostatky v ledničce, v posteli, na policích i ve skříních, k tomu všemu žena vlastní přístupový kód do místní márnice a nejspíš i dost silný žaludek. Tvrdí totiž, že neprováděla nic špatného! Nekrofilkou prý není ani náhodou, kostry doma střádala čistě pro vědecké účely a neprováděla s nimi nic nelegálního. Jen je prý trochu podivínkou. V tom posledním nezbývá, než s ní vehementně souhlasit.

Proti jejím dalším výrokům ale jasně mluví CD, které u ní bylo nalezeno, a které obsahuje množství fotografií zachycujících ženu v nejrůznějších intimních situacích s kostrami, z nichž nejmírnější ji zvěčňují při oblizování lebky. Aneb švédské trojky trochu jinak! Žena se ohradila, pochopitelně marně, že na fotkách není ona. CD ale obsahovalo i nechutné popisy jejího „poprvé“ a složku s názvem „Má nekrofilie“. O svých sexuálních zážitcích s kostrami psala, že má „svého muže ráda takového, jaký je, ať už je živý nebo mrtvý“. Opravdu si tohle všechno stáhla z internetu „pro vědecké účely“, jak vypovídala?

Švédka nicméně tak vytrvale odmítala obvinění z nekrofilie, až ji tedy soud usvědčil „alespoň“ z rušení klidu zesnulých, a pod krk jí přiložil nůž s možností až dvouletého vězení za podobně extravagantní „zálibu“. Aktuálně čeká na vyjádření soudního dvora…

No, aspoň někdo by se pořádně bavil, kdyby nastala zombie apokalypsa!

1 Fotografie
Švédka miluje kostry, aneb švédské trojky trochu jinak! 1
Další články