Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Kam pro trendy hodinky, které vás nebudou stát výplatu!

Kam pro trendy hodinky, které vás nebudou stát výplatu!
Foto: sorakeem.tumblr.com
Autor: Zuzana K.

17. listopad 2014 20:21

Ruce jsou naší vizitkou. Ne nadarmo se říká, že první dojem děláme čistými nehty a pevným stiskem ruky. Aniž si to uvědomujeme, lidé si naše hodinky prohlíží stejně jako manikůru. Potřeste vaší spřízněné duši na prvním rande rukou s pěknými hodinkami - jistě neuniknou pozornosti! Navíc tím také řeknete, že vám záleží na dochvilnosti!

HODINKY PRO PÁNY

Ať už jste žena, která shání vánoční dárek pro svého vyvoleného či příbuzného, nebo muž, který aktivně hledá hodinky sám pro sebe, tento článek vám snad přinese trochu inspirace. Kde sehnat ty nejlepší, nejlevnější a nejstylovější račmeny?

Máte rádi kožený nebo kovový pásek? Hranatý nebo kulatý tvar? Tohle je dobré si ujasnit ještě před koupí. Někomu vyhovuje kožený řemínek víc, protože je pohodlnější a v zimě nestudí. I na to je třeba s přicházejícími mrazíky myslet. Někteří muži mají hodinky dvoje – na léto v kovu, v zimě v kůži. V týdnu elegantně, o víkendu vtipně. Praktické, že? Je to jen na vás! Také záleží, kterou barvu upřednostňujete a jestli jste raději středem pozornosti a nebo chcete hodinky nenápadně schovat pod košili či svetr. Pokud trávíte většinu času v kanceláři a na schůzkách a nosíte často kvádro, měli byste vypadat reprezentativně. Slaďte hodinky s druhem práce pro stoprocentní úspěch! Nikdo neříká, že musíte utratit tisíce. Pěkné časomeřiče najdete i on-line, a to za zlomek ceny, za kterou většina obchodů prodává. Pátrejte a googlujte! Dáte-li na kvalitu a jste náročnější, doporučujeme vám koupi od značky, kterou dobře znáte, působí na trhu již dlouho a máte u ní záruku. Co třeba hodinky od některého z mnoha módních designerů? Ženy tímto zkušeným gestem okouzlíte a dáte najevo, že se vyznáte! 

Pánská kolaž (zdroje):

1) Aliexpress.com

2) Gant.com

3) Amazon.com

4) UrbanOutfitters.com

5) Aliexpress.com

6) UrbanOutfitters.com

7) Hodinky.cz

8) Amazon.com

9) Hodinky.cz

HODINKY PRO DÁMY

My ženy jsme náročné a od hodinek chceme, aby ladily k našemu stylu a byly nositelné k více než jednomu outfitu. Také záleží na tom, jestli jsme sportovní nebo elegantní typ. Ať je to jakkoliv, hodinek je na trhu nepřeberné množství a věřte, že sehnat můžete hned na několika skvělých místech a to za hubičku!

Obchody nabízí nepřeberné množství druhů hodinek. Chcete-li něco nového a neokoukaného, vyražte na on-line vyzvědy. Střídáte-li navíc hodinky podle nálady, outfitu či počasí, bude pro vás lepší mít jich více a používat je při daných příležitostech. Nákupem on-line můžete ušetřit spoustu peněz! Dáte-li více na značku a kvalitu, určitě se rozhlédněte po lokálních obchodech s hodinkami, kde můžete osobně vyzkoušet, jak vám jednotlivé typy pásků a velikosti ciferníku sedí. Hodně žen dává přednost hodinkám v bílé, černé či hnědé barvě, což je taková klasika a rozhodně s ní nic nezkazíte. Hodinky o vás hodně vypovídají! Máte práci, kde je elegantní dresscode? Pak to bude chtít něco decentního. Jste holka pro každou špatnost, do práce si můžete nosit, co chcete a hodinky nosíte spíše jako doplněk k vašemu stylu? Věřte, že nejste první ani poslední, kdo se na hodiny přes den ani jednou nepodívá, a má je pouze z módního hlediska. Zlaté? Stříbrné? Nebo snad divoce barevné? Nechte se inspirovat naší koláží!

Dámská koláž (zdroje)?

1) Aliexpress.com

2) Hodinky.cz

3) UrbanOutfitters.com

4) Hodinky.cz

5) Amazon.com

6) Aliexpress.com

7) UrbanOutfitters.com

8) Amazon.com

9) Amazon.com

Doufáme, že jste si vybrali nebo se alespoň inspirovali.

Přejeme krásný den,

Laskomat.cz

3 Fotografie
Kam pro trendy hodinky, které vás nebudou stát výplatu! 1
Pánské hodiny
Dámské hodinky
Další články