Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Která z nás by nechtěla mít řasy až do nebes? S řasenou od Rimmel to je hračka!

Která z nás by nechtěla mít řasy až do nebes? S řasenou od Rimmel to je hračka!
Foto: Michael Sandoval
Autor: Markéta

12. listopad 2014 18:47

Zdravím všechny čtenářky magazínu naší super seznamky Laskomat.cz. Která z nás by nechtěla mít řasy až do nebes jako mrkací panenka? Snad každý flirt začíná pohledem a naše řasy nám mohou dopomoci k doslova podmanivému pohledu, tak proč toho nevyužít a pořádně je nezvýraznit?

Dneska se vrhnu na recenzi řasenky od Rimmelu Lash Accelerator Endless. Řasenka se dá sehnat klasicky v drogérii a její cena se pohybuje kolem 200 korun, což je celkem fajn. Objem řasenky je 10 ml a po otevření je její doba pro spotřebu 12 měsíců, avšak vzhledem k hygieně a možnému množení bakterií je stejně lepší řasenky nepoužívat déle než čtyři až šest měsíců. A když už jsme u té hygieny, tak se ze stejného důvodu nedoporučuje půjčovat si řasenky s kamarádkami, kolegyněmi, spolužačkami. Tak bacha na to. ;-)

Řasenka, dle popisu výrobce, obsahuje mikrovlákna a speciální komplex, který by měl podporovat růst řas – konkrétně procapil, keratin a antioxidanty. Dále výrobce slibuje řasy o 99 % delší a za 30 dnů až o 127 % delší – tedy prý „řasenka, která nezná hranic“.

Řasenka se aplikuje pomocí silikonového kartáčku, který, si myslím, dělá i celkem dost pro efekt prodloužení řas, protože se silikonovými kartáčky se obecně velmi dobře pracuje a řasenka jednotlivé řasy skvěle oddělí a tím se dostanete s barvou téměř kolem celé řasy. Co je dalším pozitivem, že nedělá žmolky, ani se nedrolí a nijak nepěkně nevrství. Občas se mi ale stane, že se mi barva po pár hodinách obtiskne na horním i dolním víčku, takže vypadám, jak kdybych od někoho dostala dělo. Nicméně občasné kouknutí do zrcátka, pro kontrolu, mi nevadí. Celkový výsledek vypadá velmi slušně, a pokud to není placebo, tak bych i souhlasila s tím, že se alespoň opticky řasy prodlouží. Na reálné prodloužení řas nemám odhad, nicméně rozhodně se tato řasenka za tu skvělou cenu vyplatí zkusit.;-)

Takže než půjdete příště na rande, pořádně zvýrazněte řasy, párkrát na muže zamrkejte a je váš! ;)

6 Fotografií
Která z nás by nechtěla mít řasy až do nebes? S řasenou od Rimmel to je hračka! 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články