Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dokonalé krytí? Tento make-up nemá konkurenci!

Dokonalé krytí? Tento make-up nemá konkurenci!
Foto: Xtream_i
Autor: Markéta

8. listopad 2014 11:34

Krásný den milé ženy! Každá z nás si zakládá na skvěle vypadající pleti a skvěle vypadajícím make-upu. Troufám si říci, že je mezi námi beztak málo žen, které nepoužívají make-up vůbec. Tento skvělý produkt dokáže sjednotit tón pleti, zvládne zakrýt případné nedostatky a díky tenké vrstvě vypadáme hned upraveněji. Trápí vás ale například pupínky, nebo výrazné kruhy pod očima a ani korektor vám na to nepomáhá, nebo se snad v půlce dne tak nějak „vstřebá“ a vy vypadáte, jak kdybyste se to ani nesnažily před odchodem z domu zakrýt? Jestli jo, tak čtěte dál. Laskomat zná vychytávku.

Tato vychytávka je totiž fakt bomba a navíc pochází z Česka! Dermacol Make-up Cover je český vynález a výrobek, který má dlouholetou tradici a je jedním z vůbec prvních krycích make-upů vzniklých v Evropě a dokonce i ve světě. Jeho oficiální popis říká, že vznikl ve Filmstudiu Barrandov v Praze pro potřeby vizážistů a následně byla jeho receptura prodána do Hollywoodu. Tento make-up se používá zejména na výrazné líčení – tedy například na fotomakeup nebo při tvorbě různých speciálních líčení – třeba v herectví. Takže? Teorie zní dost pěkně, ale jak si stojí v praxi?

Není vizážista, který by tento produkt neznal a neměl ho ve svém kosmetickém kufříku. Čím dál víc se ale tento produkt dostává i do povědomí „laické makupové veřejnosti“ zejména jako korektor. Make-up má dokonalé krytí a tím myslím i to, že je schopen zakrýt například tetování, takže s nějakými pupínky, nebo kruhy pod očima si poradí jedna dvě. Kámen úrazu může být s použitým množstvím. Produktu stačí opravdu pidi kousek a zakryje toho celkem dost. Pokud by někomu ujela ruka, nebo byste si tento make-up chtěly nanést místo toho běžného, tak pozor pozor, protože buď byste si z obličeje udělaly mrtvolnou tvář, nebo byste působily jako „maska“. Takže tady platí, čím méně tím lépe.

Jaké má tento produkt ještě plusy? Je hypoalergenní, voděodolný, je bez konzervantů, SPF se pyšní hodnotou 30. Dále je na výběr velké množství odstínů, avšak v drogériích se dají sehnat pouze tři odstíny, které se zdají být celkem tmavé. Nicméně nabídka e-shopů myslí na všechny odstíny pleti, takže tam seženete i ten nejsvětlejší. A co že tahle sranda stojí? Cena se pohybuje kolem 130 korun a jeho množství je 30 gramů, nicméně s jeho krycí schopností vám vydrží snad skoro na celý život. ;-) 

6 Fotografií
Dokonalé krytí? Tento make-up nemá konkurenci! 1
Dermacol Make-up Cover
Dermacol Make-up Cover
Dermacol Make-up Cover
Dermacol Make-up Cover
Dermacol Make-up Cover
Další články