Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Tabuizované hentai: Proč nám Asie tají Hulka zamilovaného do chapadel?!

Tabuizované hentai: Proč nám Asie tají Hulka zamilovaného do chapadel?!
Foto: Massimiliano
Autor: Lorettine

7. listopad 2014 23:18

Známe je, ale nemluvíme o nich. Přinejmenším je máme v podvědomí. Občas něco zahlédneme na internetu. Zasmějeme se, popřípadě začervenáme a rychle se odvrátíme. O hentai se nemluví. Je to zvrhlé, nechutné a ten, kdo je schopen se na něco podobného dívat, nemůže být normální! Jak ale na tento výstřední žánr pohlížejí v zemi, kde vznikl? Pojďme se tomu společně mrknout na zoubek!

Specialitky typu Pokémon, Sailor moon nebo Dragon ball jistě známe taky. Pocházejí z Japonska – země, kde animované figurky považují za své náboženství! Zatímco v Evropě „střízlivě“ sledujeme Jak jsem potkal vaši matku, Japonci neotálejí a stejným způsobem sledují anime seriály a čtou manga komiksy – a to bez závislosti na věku. Jednoduše řečeno, Japonci animáky doslova žijí! Není už tak moc složité si domyslet, že dříve či později někoho odvážnějšího napadlo začít kreslit animované porno.

„Hentai“ v japonštině znamená „perverzní“. To nás asi také moc nepřekvapuje, co? :-) Ale co třeba tohle: Japonci mají trochu jiné normy, než „my na západě“ – kupříkladu zatímco se ve většině zemí na změnu pohlaví či na homosexualitu stále ještě kouká skrz prsty, Japonci fandí kdejaké výstřednosti, a transsexualitou jsou dočista posedlí! Je u nich na denním pořádku a možná nás zaskočí, když si uvědomíme, jak často se s ní setkáme v Pokémonech, kteří jsou určeni pro malé děti! (Nutno podotknout, že všechny „kompromitující“ epizody byly při dabingu zcenzurovány – pro západní trh by mohly být vysoce pohoršující!)

Podobně benevolentní náhled na transsexualitu napovídá, že obsah hentai holt není pro naše oči zrovna „košér“ – mnohem častěji, než s klasickým mileneckým párem se totiž setkáváme s nejrůznějšími příšerkami, elfy, hermafrodity, v tom horším případě pak i se Simpsonovými, chapadly a Hulkem.

Nezbývá, než poznamenat – jiný kraj, jiný mrav! Při pomyšlení, že se při pohledu na podobné slátaniny někdo nedej bože i vzruší, nás ale asi dvakrát nehřeje u srdce, což?! Holt my konzervativní Evropané! :-)

1 Fotografie
Tabuizované hentai: Proč nám Asie tají Hulka zamilovaného do chapadel?! 1
Další články