Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dámy a pánové, v jaké čepici budete letos in?

Dámy a pánové, v jaké čepici budete letos in?
Foto: Look Book Fashion
Autor: Zuzana K.

6. listopad 2014 11:57

Občas nám ani nedochází, jak důležité pokrývky hlavy jsou. Dříve, než ráno ve spěchu nasadíte na hlavu cokoliv, co máte zrovna po ruce, zjistěte s námi, co je v kurzu! Dámy a pánové, začínáme!

Dámy

V létě míváme několik párů plavek, v zimě naše skříně praskají ve švech díky huňatým šálám a čepicím. Pokud máte rády pohodlí a teplíčko, i když je venku třeskutý mráz, čtěte dál a zjistěte, jaké čepice se letos nosí!

Zcela jistě zazáříte v pletené pokrývce, ať už s kulichem nebo bez. Barvu a styl ozkoušejte přímo v prodejně a nebo to riskněte on-line. Čím větší kulich, tím lepší! Pokud máte raději čepice jednoduché, trendy budete v podlouhlé pletené pokrývce, která vzadu tak trochu plandá a přebývá. Klasické beranice se každoročně vrací do kurzu, pokaždé v trochu jiné podobě. Tento rok pofrčí vtipné barevné variace, falešné kožešiny a pletený styl. Mnozí lidé si myslí, že čepice existují zkrátka jen ty s kulichem nebo bez, ale to je omyl! Ve skutečnosti je to věda a možností je spousta! Co takhle čapka z teplákoviny, která buď zakrývá celou hlavu nebo zahřívá jen uši a nabízí otvor pro vlasy? Toto ocení dredařky nebo ženy s hustou hřívou. Legrační čepice ukáže váš smysl pro humor a odlehčí každý outfit! Běžte letos do čapky ušaté, chlupaté, medvědí, se zobákem či jiným vtipným aspektem. Elegantní klobouky snad nikdy nevyjdou z módy! Chcete-li být za dámu, ujistěte se, že jste zvolily správný tvar. Nejlepší je takzvaný cylindr v černé nebo béžové barvě, který se hodí téměř ke všemu. Zelenou mají čepice s různými originálními ozdobami jako například květy, knoflíky či mašlemi. Narazíte také na klasické kulichy, které mají chlupatou bambuli nebo dokonce dvojbambuli. Blogeři letos milují jednoduché čepice s nápisy jako například „Bad Hair Day“ a podobně. Nám se tento trend moc líbí, ale už se stává okoukaným. Pletené bekovce říkáme jednoznačně ano stejně jako pletené čelence, která vás vrátí do devadesátých let a budete ji zbožňovat, pokud nejste fanda obřích čepic! Pohrajte si s barvami, střihy a délkami a vyražte letos do ulic v něčem novém!

Pánové

Ani pánové neostrouhají v tomto článku plném čepicových módních trendů. Jestli neradi mrznete a už vás nebaví si hrát v mínusech na hrdiny bez pokrývky hlavy, máme pro vás hned několik nápadů.

Na trhu seženete nepřeberné množství čepic. Faktem je, že některé z nich už jsou léta dost out a akorát vám pokazí celý look. Vykašlete se na tenké sportovní čepice, které sice seženete na každém rohu za pár korun, ale parádu s nimi nenaděláte. Dejte letos prostor kreativitě a novým stylům! Na podzim klasická bekovka, v zimě zateplená. Ano! Bekovky a baretu si všimne každá žena a vy budete za gentlemana stejně jako v klasickém klobouku! Nebojte se toho. Nezapomeňte k tomuto druhu pokrývky nasadit kabát místo sportovní bundy. Kožená kšiltovka je skvělým hitem letošní sezóny a můžete ji klidně vzít k džínům stejně jako k obleku. Máte-li rádi klasickou kšilovku, těch najdete všude spousty, ale uši budou stále rudé a promrzlé. Ženy na mužích neskutečně zbožňují kulichy s bambulí! Přijde nám to prostě roztomilé! Čím větší bambule, tím lepší! Kukly jsou praktické pokrývky nejen hlavy, ale i krku, a jsou vhodné především pro pány, kteří kašlou na šálu a pak to odnesou rýmičkou. Nevěřili byste, v jaké podobě můžete dne kukly najít! Beranice si ženy převzaly do svých šatníků, ale vynikají i na mužích. Perfektní doplněk na hory, ale i do města! Skejťácké a sportovní zimní čepicejsou OK, pokud dodržíte základní pravidlo – věřte značkám, které působí na trhu už léta. Pokud máte menší budget, dejte pak raději přednost jednoduché jednobarevné čepici bez zbytečných nápisů a ozdob. Pro outdoorové aktivity je to naprosto ideální! Jestli jste trošku „emo“, oceníte nový trend pletené čepice, který dovolí vykouknout vaší ofince a zbytek látky hodíte jednoduše za hlavu. Randěte cool a stylově!

7 Fotografií
Dámy a pánové, v jaké čepici budete letos in? 1
Zleva doprava - 1. - 3. aliexpress 4. zoot  5. - 6. aliexpress, 7. molo7, 8. - 9. aliexpress
Podpořte české designery, nakupujte na molo7
Pro klasické kvalitní klobouky navštivte web tonak
Zleva doprava - 1. aliexpress 2. zoot, 3. - 9. aliexpress
Zleva doprava - 1. zoot, 2. - 5. aliexpress 6. - 7. zoot, 8. newdough, 9. aliexpress
Zleva doprava -1. - 4. aliexpress, 5. molo7, 6. aliexpress, 7.molo7, 8. aliexpress, 9. molo7
Další články