Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Tygr veřejným obcováním se ženou vyděsil malou holčičku!

Tygr veřejným obcováním se ženou vyděsil malou holčičku!
Foto: november-sunset.tumblr.com
Autor: Lorettine

2. listopad 2014 13:17

Věřili byste tomu, že před několika hodinami jedna malá holčička načapala Tygra in flagranti? A ne jen tak ledajakýho tigra, ale Tigra z Medvídka Pů! Tomu se říká zrada hrdiny…

Stalo se to v Anglii ani ne před čtyřiadvaceti hodinami. Nic netušící maminka vede svou tříletou holčičku do přebalovacího kumbálu veřejných toalet. Babička zatím s nákupem čeká opodál. Dveře do kumbálu se vrzavě vhoupnou a objevuje se přebalovací pult. Kromě pultu se však matce a dceři naskytne ještě jedna, ne zrovna vítaná podívaná.

Bizarně vyhlížející pár, sestávající z muže převlečeného za Tygra z Medvídka Pů (holt všichni máme své triky k povzbuzení libida :-)) a rozjařené ženy, si na přebalovacím pultu naplno užívá do té chvíle tajný sex.

Maminka i dcera šokem trnou a nevědí, co dělat. Vyděšený pár zazmatkuje. Tygr natahuje tlapu a strká do dveří, které se zhoupnou zase zpátky, a nebohá malá holčička jimi dostává přímo do růžového nosánku. Jako by to nestačilo, dveře dítěti přivřou prsty, a to tak na touhu po čisté pleně tvrdě doplácí, jak duševně, tak fyzicky.

Babička doma vztekle rozmetá historku po sociálních sítích. Ačkoliv se odřený nos i zmodralé prstíky zahojí, děvčátko si nejspíš už nikdy nebude schopné pustit tygří porno, aniž by si při tom vzpomenulo, jak ho kdysi, v den jako tenhle, vidělo na vlastní oči.

Hezký den! :-)

1 Fotografie
Tygr veřejným obcováním se ženou vyděsil malou holčičku! 1
Další články