Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Zbavte se akné - už nadobro: Našli jsme "zázrak", který vám pomůže!

Zbavte se akné - už nadobro: Našli jsme "zázrak", který vám pomůže!
Foto: rubyblossom.
Autor: Zuzana K.

1. listopad 2014 19:46

Všichni to známe! A kdo ne, ten má obrovské štěstí! Akné se poprvé objevuje během hormonální nerovnováhy v období dospívání a u některých z nás bohužel zůstává až do věku, kdy bychom měli spíše řešit první vrásky a ne tento „problém puberťáků“. Všichni nám naslibovali hory doly. V reklamách tvrdili, že se nám zlepší pleť a že se zbavíme pupínků. Skutek však utek! Pokud jste už vyzkoušeli cokoliv, abyste skoncovali s nevzhledným akné, ale nic vám zatím nepomohlo, pak zbystřete! Na českém trhu je nyní přípravek, o kterém málokdo ví, ale perfektně funguje!

Krásná pleť s Acnevakem!

Aplikační forma přípravku jsou perorální kapsle. Acnevak je originální přípravek vyvinutý ve spolupráci s odborníky Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Řeší neifekční chronické zánětlivé onemocnění mazových žláz neboli akné. Tento produkt zázračně funguje na kůži celého těla! Na naši pleť působí mnoho faktorů. Například používání nevhodné kosmetiky nebo také intenzivní mačkání pupínků. Tohoto zlozvyku se co nejrychleji zbavte! Pamatujte, že agresivními prsty zde opravdu nic nevyřešíte, pouze a jen rozšiříte nečistoty do okolí. Hned, jak přestanete s „nípáním“ jednou provždy, zaměřte se na obnovu celkové obranyschopnosti organismu! Jedním ze způsobů zvýšení obranyschopnosti je používání imunomodulačního přípravku Acnevak. Ten obsahuje neškodné části bakterií, které jsou častými původci kožních infekcí a stimulují imunitu. Účinnost tohoto originálního českého imunomodulačního přípravku potvrdila nedávno provedená studie. Ano, je to tak. Bakterie mohou být užitečné!

Acnevak je volně prodejný a zvládnete ho zaplatit z každé peněženky, což je svělá zpráva! Když si navíc spočítáte, kolik běžně investujete do drogerkových pokusů a omylů, ještě na tom ušetříte!

Pokud stále pochybujete o účincích, což vám nikdo po všech těch slibech nemůže mít za zlé, určitě zagooglujte a pročtěte fóra a diskuze. Produkt je opěvovaný a to dívkami i chlapi s různými formami akné. Pozitivní reference píši například dívky, které viděly výsledky už po pár týdnech užívání a získaly zpět krásnou pleť po vysazení antikoncepce. Dalším příkladem je slečna, které se po jednom pupínku udělal u koutku flek a nemohla se ho zbavit půl roku. Poté, co ji kosmetička doporučila Acnevak, jizvičku po akné už nikdo nikdy neviděl.

Je to tak! Konečně žádné stresy a hodinové zamaskovávání nedokonalostí! Každý se pozastaví nad vaši porcelánovou pletí a vy se budete cítit sebejistě! Nikde není psáno, že se vám při užívání Acnevaku pupínky přestanou tvořit. Měly by to však být pouze drobné nedokonalosti sem a tam a v úplně jiné podobě, než jak je znáte. Většina z těchto pupínků bude brzy pryč. Nevšímejte si jich, hlavně na ně nesahejte a nepokoušejte se je mačkat a nebude po nich ani stopy! Držíme palce ve vašem boji s akné a doufáme, že i vám Acnevak pomůže! Mnohým již pomohl.

2 Fotografie
Zbavte se akné - už nadobro: Našli jsme "zázrak", který vám pomůže! 1
Balení Acnevak
Další články