Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Přinášíme tipy, jak zmírnit vypadávání vlasů!

Přinášíme tipy, jak zmírnit vypadávání vlasů!
Foto: Betsy Jons
Autor: Markéta

29. říjen 2014 20:30

Krásný den přátelé!:) Podzim je v plném proudu a již je i stvrzen přehozením času. Toto období je ovšem obdobím línání a výměny srsti zejména u zvířat, ale s něčím podobným se můžeme setkat i u nás lidí. Cože? O čem že to mluvím? O podzimním vypadávání vlasů! Máte pocit, že když si hrábnete do své husté hřívy, tak pokaždé vytáhnete hromadu vlasů a děsí vás to? Čtěte dál, protože Laskomat.cz má tipy, jak vypadávání zmírnit.

Vypadávání vlasů je přirozený jev a probíhá u každého z nás. Starý vypadlý vlas je po nějaké době nahrazen novým. Aby byly vlasy silné a zdravé je zapotřebí mít nejen skvělou genetickou výbavu (poděkujme rodičům), ale také je nezbytná správná strava s dostatkem všech vitaminů a minerálních látek. Když se ale přes to všechno nedaří, je potřeba zakročit. Jestliže pomineme doplňky stravy, jsou na místě různá patlátka a vodičky na růst vlasů. Dnes vám představíme dva produkty, které jsme odzkoušeli doslova na vlastní hlavu.

Biohar – aktivátor vlasů s přírodním hyaluronanem. Dle popisu na obalu regeneruje růst nových vlasů při jejich nadměrnému vypadávání, zvyšuje pružnost a pevnost vlasů. Produkt se dá zakoupit v lékárně a jeho cena se pohybuje kolem 150 korun a je o objemu 75 ml. Do vlasové pokožky by se měl vtírat alespoň dvakrát denně. Výhodou je, že vlasy nemastí, má příjemnou vůni a skvělý aplikátor, kterým produkt dostanete tam, kam chcete. Výsledky by se daly pozorovat minimálně za měsíc až dva při denním používání. Za sebe však mohu říci, že mně pomohl. Opravdu se mi zdálo, že se vlasy trochu zklidnily a zůstalo jich na hlavě více.

Bioaquanol U – stimulátor vlasového růstu. Tento produkt zakoupíte s přehledem také v lékárně, ale já jej koupila dokonce i v drogérii. Jeho cena se pohybuje kolem 130 korun a objem činí 250 ml. Aplikace je totožná, jako u předchozího produktu a jeho účinek můžete zesílit, pokud jej zkombinujete s Bioaquanolem H. Výsledky by se též měly dostavit v řádu týdnů. Co mi však na tomto produktu vadilo, byla jeho vůně a také to, že nemá aplikátor. Dále jsem při používání měla pocit, že mi vlasů vypadává ještě více, než by mělo, takže jsem jej nakonec vyřadila ze hry. Je však pravdou, že jsem ho nekombinovala s Bioaquanolem H.

Takže sečteno, podtrženo? Za sebe volím určitě Biohar a klidně bych ho koupila znovu. Nutno podotknout, že dle různých internetových diskuzí jsou oba dva produkty celkem oblíbené, takže doporučuji vyzkoušet individuálně.

A ještě maličkost, tyto produkty jsou založené i na masáži hlavy, díky které se pokožka hlavy prokrví a tím se dostane více živin i k vlasům. Takže rada? Zkuste začít nejdříve s příjemnou masáží hlavy, a když to nebude stačit, tak pak tam přidejte nějaké hnojivo. ;) 

7 Fotografií
Přinášíme tipy, jak zmírnit vypadávání vlasů! 1
Biohar
Biohar
Bioaquanol U
Bioaquanol U
Bioaquanol U
Bioaquanol U
Další články