Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

10 módních strašáků, kterými podráždíte každého chlapa!

10 módních strašáků, kterými podráždíte každého chlapa!
Foto: Andrés Þór
Autor: T.F.

27. říjen 2014 11:59

Odkývá vám ten váš všechno, co si oblečete? Pak tedy klobouk dolů! Možná je to ale spíše tím, že nad vašimi módním kreacemi z lásky mávne rukou. I když to zní skvěle a máte pocit, že jste krásná a nikdo vám neodporuje, v tomto případě by se skutečně hodilo umět číst myšlenky. Existují totiž jisté (ne)módní strašáky, kterými podráždíte každého chlapa. Pojďme se na tyto odpuzovače pánů podívat!

1) Šortky s vysokým pasem - Americké holky na ně nedají dopustit a vidíte je snad v každém televizním seriálu. Pokud však nemáte nohy Karoliny Kurkové, zapomeňte na ně ještě dříve, než na ně vůbec pomyslíte! Budete v nich vypadat jako zakrslý trpaslík, opticky vás zmenší a zakulatí a při troše štěstí vám při chůzi navíc vykoukne půlka zadku.

2) Šátek na hlavě ala rádoby retro a vintage a tak dále – Pokud máte vši a lupy, pak ho smíte nosit! To je ale opravdu jediná omluva. Za normálních okoností si šátek na hlavu prostě nedávejte! Ne, ne a ne! Nemáte-li přítele volnomyšlenkáře s potetovanou půlkou těla a plnovousem, a nehrajete-li si o víkendu rádi na šedesátá léta, nasaďte radši klasickou čelenku a na pin-up styl zapomeňte.

3) Otrhané volné džíny – Ajéje, to zase někdo přišel s trendem! Pokud máte cit pro módu a umíte opravdu skvěle sladit outfit, který obsahuje „ripped jeans“, směle do toho! Jestli ale váháte, co k nim obléct, jednoduše se od této představy oprosťte! Váš vyvolený určitě nechce vidět, jak se vám pářou kalhoty. Možná by to dokonce pochopil tak, že nemáte na nové. Muž vás na první schůzce chce vidět elegantně oblečenou. Dejte tedy přednost sukni nebo kalhotám, které zvýrazňují zadek a boky.

4) Cvoky, hodně cvoků a navíc všude – Ne, nemluvíme teď o psychiatrickém ústavu, řeč je o kovových ozdůbkách, které módní řetězce cpou úplně všude. Na podprsenky, trička, boty, sluneční brýle, kabelky, pásky, džíny, a tak různě. Noční můra! Je v pohodě mít doma jeden kousek s cvoky, který použijete v jednoduchém outfitu. Přecvokováno ale nedělá dobrotu, na to přísaháme!

5) Lacláče – Nosily je vaše maminky a možná i tatínkové. Nosí je těhotné ženy a malé děti. Proč byste tedy vůbec dostala pocit, že je to něco pro vás? V dnešní době je tento kus oblečení přežitek, který raději nechte odpočívat v prachu na půdě. Tímto zastaralým módním počinem připomenete prtnerovi leda tak jeho maminku za mlada a fotografie z jeho dětství.

6) Harémové kalhoty – Harém a harémové kalhoty je něco jiného! Zatímco harém by každý první chlap pravděpodobně bral, kalhoty, které vypadají, jako když jste to nestihla na záchod, opravdu úspěch nepřinesou! Vžijte se do vlastní kůže a představte si tu děsnou módu rozkroku u kolen, kterou přinesl Eminem v devadesátých letech. Tak vidíte, tohle prostě nechcete!

7) Příliš velké okuláry – Kdo by chtěl randit s mouchou? Velké brýle byly kdysi „in“. Teď už ale zase tolik nefrčí. Radíme: Zbavte se jich ještě dnes! To už naděláte větší parádu ve slunečních brýlích alá John Lennon!

8) Neony kam se podíváš – Je super upozornit neonovými barvičkami na jednu část těla, ale pokud připomínáte jeden z odstínů zvýrazňovače nebo rovnou mix všech, nikdo vás nejspíš nepochválí. Tento trend opravdu s rozvahou a rozmyslem.

9) Volný svetr – Snažíte se znovuzrodit hippie styl? My víme, že je vám tento unavený svetr pohodlný, ale věřte, že vám na kráse nepřidá. Když budete mít štěstí a nikdo si vás zrovna nesplete s bezdomovcem, setkáte se zajisté alespoň s dost podivnými pohledy lidí. Vytahaný svetr už luxusní kabelkou nezachráníte. Nechte si odrbaný kousek k televizi nebo na zahradu.

10) Válenky – Pomalu přichází jejich sezóna! Tento ultra pohodlný trend teplých botiček je noční můrou všech pánů! Dražším se říká Uggs, levnějším rovnou křusky, protože je za týden ošmajdáte nebo se vám odlepí od podrážky. Letos do tohoto druhu obuvi, pokud se to vůbec dá takto nazvat, neinvestujte ani korunu a raději překvapte něčím jiným.

Pozn. Chcete-li se parnera zbavit, výše naleznete seznam věcí, které doporučujeme nosit. :-)

11 Fotografií
10 módních strašáků, kterými podráždíte každého chlapa! 1
Šortky s vysokým pasem
Šátek ala rádoby retro
Ripped jeans
Cvoky všude
Lacláče
Harémové kalhoty
Obrovské sluneční brýle
Bolí vás z toho oči? Nás ano
Volný svetr
"Sexy válenky"
Další články