Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jak sladit kabelku s botami?

Jak sladit kabelku s botami?
Foto: Maegan Tintari
Autor: Markéta

26. říjen 2014 11:44

Čau mňau všem kočkám na Laskomat.cz. Podzim už nás pěkně straší za okny, začínáme řádně roztápět radiátory a krbová kamna. A co víc? Nastává období koupě nových podzimních bot a nejlépe kozaček… Některé z nás však řeší nekonečný problém, co se k čemu hodí, nehodí a jak sladit kabelku s botami či naopak. Znáte ten problém? Čtěte dál.:-)

Kdysi to bylo pravidlo. Kdo neměl kabelku sladěnou s obuví, ten jako by nebyl. A když už teda byl, tak byl děsně out. Naštěstí se časy mění a s tím se mění i móda. Dnešní trendy dovolují kombinace barev jak jen to je možné. Samozřejmě není asi úplně dobré si vzít červené kozačky a k tomu bleděmodrou kabelku, ale určitá volnost už naštěstí ve výběru panuje.  

Mám kamarádku, která nedávno obcházela různé obchody s obuví se svým páskem od nové kabelky, že prý potřebuje sehnat botky ve stejné barvě. Dlouho sháněla a sháněla, až jednoduše nesehnala. Jasně, stejná barva bot a kabelky vypadá dobře a člověk nad tím, co si k tomu dál obleče, nemusí tak dvakrát přemýšlet, ale není to někdy nuda? Když už neladíte botky s kabelkou, tak dolaďte jiné kousky svého outfitu. Co třeba kabelku sladit s šátkem kolem krku, s lakem na nehty nebo s kloboukem? A co takhle sladit boty a pásek na kalhotách, nebo také se šátkem kolem krku, či třeba se svým oblíbeným kabátem? Obecně by se dalo říci, že outfit působí ucelenějším dojmem tehdy, když se alespoň něco (nejen boty) sladí barevně s něčím (nejen kabelka) a hned to vypadá lépe.

Takže až budete v nouzi shánět k botám kabelku stejné barvy, tak se poohlédněte po šátku, pásku, náušnicích…protože tím se vám zvyšuje šance, že opravdu něco seženete. ;)

4 Fotografie
Jak sladit kabelku s botami? 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články