Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Hitparáda nejšílenějších sexuálních deviací

Hitparáda nejšílenějších sexuálních deviací
Foto: Caroline
Autor: Lorettine

25. říjen 2014 11:36

Po čase jsme si pro vás připravili další hitparádu – posledně to byly nejšílenější fóbie, a dnes? U šílenství zůstaneme, ale podíváme se, po jakých věcech či živočiších prahnou ti nejšílenější sexuální devianti. Tak se podržte.

Asi všichni víme, že jsou experti, kteří si potrpí na mladý maso (v těch extrémních případech i na starý, popřípadě dočista mrtvý maso). A ač názory na různé stupně abnormality jsou značně relativní, myslíme si, že po dnešku uznáte, že jsou ještě i mnohem podivnější úchylky, než na modrooké chlapečky s medvídkem Pů na tričku.

Tak třeba taková abasiofilie. Posedlost lidmi s omezenou hybností – invalidy. Aneb není nad pozici na koníčka, když to ani jinak nejde (cynicky řečeno).

Chcete ještě přitvrdit? Náš zákazník, náš pán! Slyšeli jste o acrotomofilii? Je to porucha, při které dotyčného vzrušuje sex s lidmi, kteří mají amputovanou končetinu. Libovka. Apotemnofilie je přesný opak: jste-li žena a váš přítel se svíjí ve slastné křeči poté, co mu pohrozíte, že mu „ho“ ufiknete, tak teď alespoň víte proč. :-)

Mnohé dívky nerady vzpomínají na své „poprvé“. Ale třeba taková dáma mající diagnózu autohemofetišismu o své defloraci nepochybně sní i celé roky poté – vzrušuje ji totiž, když krvácí.

Jedinci trpící formicofilií by se měli snažit pořád zamilovávat. Vzrušuje je, když po nich leze hmyz. Takže ti motýlci v břiše jim pak dělají královskou službu. Na rozdíl od formicofilů, kteří se tetelí při pomyšlení na něco tak malého, jako je hmyz, macrofilové by nejraději pobili Goliáše, jako David, a pak by jej sexuálně zneužili. Vzrušují je obři. Tedy ne doslova, ale řekněme, že máte-li nad dva metry, máte u nich solidní šanci na úspěch! :-)

Mohlo by se zdát, že měří-li některý z vašich údů alespoň metr, lehce ukojíte metrofila, ale není to tak jednoduché. Metrofily nevzrušuje ani dlouhý pohlavní úd, ani zpoždění metra, ale poezie. Takže jed na to neberte, ale Karla Hynka rozhodně.

Maschalagnie je taky docela extrém. Jedná se o sexuální stimul z podpažních jamek – pamatujete si reklamu na ten dezodorant, jak se tam sličná dívka na konci ptá svého chlapce, kterou část jejího těla má nejradši a vyzývavě si přitom hladí axilu? Holt věděla, jak na něj, na divočáka! :-)

Celkově to s posednutím určitou částí těla je zajímavá záležitost. Lízání očí, třeba. Poslední dobou celkem v módě mezi opilou mládeží, nemyslíte? Bavení se, tančení, seznamování a lízání očních bulev! Diagnóza zvaná oculolinctus dokazuje, že v dnešní době erotogenní zóny neznají hranic…

Nakonec si dáme specialitku: teratofilie. Vzrušení z deformovaných lidí. Chudákovi Quasimodovi by asi někdo měl vzkázat, aby si zbudoval atomový úkryt a nechodil po desáté večer sám ven. :-)

Tak tolik pro dnešek, zaručujeme vám, že odteď budete po ulici chodit s paranoiou, když uvidíte třeba chlapečka s lízátkem, ani nebude muset mít toho medvídka Pů na tričku. :-)

Mějte krásný den!

1 Fotografie
Hitparáda nejšílenějších sexuálních deviací 1
Další články