Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Nevíte jaký dárek k Vánocům pro muže a vaše blízké? Nešílejte, poradíme!

Nevíte jaký dárek k Vánocům pro muže a vaše blízké? Nešílejte, poradíme!
Foto: Kevin Dooley
Autor: Zuzana K.

23. říjen 2014 14:43

Přinesli jsme vám tipy na dárky pro ženy, dnes jsou na řadě pánové! Hoďte za hlavu tradiční dáry, které sice neurazí, ale ani nenadchnou, a překvapte letos něčím originálním!

 Vyrobené dárky – I přesto, že máte letos menší budget, můžete darovat krásné věci. Vystačíte si jen s trochou zručnosti! Zavítejte na Pinterest a i ve 21. století oslňte svého přítele vlastnoručně vyrobeným dárkem! Co takhle kupónová knížka, kterou sami vytisknete? Obdarovaný si může z věrnostního programu vybrat, při jaké příležitosti využije jaký kupon. Řeč je hlavně o dlouhé masáži zad, filmovém maratonu či vašem zapření se při fotbalovém zápasu. Dále můžete sestavit knihu plnou společných fotografií, přidat láskyplná vyznání a pojmenovat ji například „50 důvodů, proč tě miluji“. Něco takového potěší i rodiče, připojíte-li pár slov díků. Pije váš muž kávu nebo čaj? Sežeňte si speciální fix na keramiku a nakreslete mu na hrnek něco trefného. Knír, ranní vzkaz nebo vtípek. Skvělý dárek, který uvítají všichni řidiči, je speciální brašna plná věcí, které se podle vás můžou na cestách hodit. Řekněme taková KPZ do auta. Vyhrajte si s tím a napěchujte ji i vtipnými věcmi, které mu v autě podle vás schází nebo které neustále hledá.

IT fanda – Je váš vyvolený tak trochu počítačový podivín? Rádi byste ho od elektroniky spíše odlákali, ale on si k ní vždycky najde cestu? Tento specifický druh uspokojíte všemožnými doplňky pro jeho oblíbený přístroj – ať už laptop, telefon či tablet. Můžete mu třeba vytvořit pouzdro na laptop na míru na webové stránce Caseable nebo ho potěšit kvalitními sluchátky, se kterými si vychutná svou oblíbenou muziku. USB disk je dárek pro ty, kteří si stále stěžují, že nemají dost místa na fotky, dokumenty nebo filmy. K mobilu je teď velice „in“ přicvaknout takzvané přídavné čočky neboli Olloclip, které naprosto mění možnosti mobilového focení. Na výběr máte ze širokoúhlých, „fish-eye“ nebo makro čoček. Muži, kteří pracují v IT, budou mít jistě radost také z pěkné prostorné brašny do práce nebo elektronického fotorámečku do kanceláře, který jim předem napěchujete společnými fotografiemi. Chcete-li, aby fotorámeček používal doma, odvažte se, milé dámy, a nafoťte se mu v sexy prádle. Takovému dárku váš drahý určitě neodolá.

Sportovec dobrodruh – Outdoor je jeho nejoblíbenější revír? To se na to podívejme! Cyklisté ocení praktické batohy, lahve na pití, komfortní sportovní oblečení nebo například helmu. Trávíte spolu hodně času venku? Ideálním dárkem je zábavná trampolína nebo houpací síť. Víte, co se říká? Chcete-li mít lásku na celý život, začněte zahradničit! Něco na tom bude! Obdarujte vaše milé všemožnými semínky originálních rostlin a pozorujte spolu, jak to všechno kvete! Zasadit můžete rostliny také do květináče doma, pokud nechcete čekat do jara. Rybáři ocení rapaly, pohodlnou židli na sezení nebo další různé náčiní, na které se ideálně poptejte v rybářství. Jste-li akční pár, zvažte také outdoorovu videokameru, abyste zaznamenali všechna vaše dobrodružství! Chystáte se na dovolenou do cizí země? Darujte partnerovi s předstihem mapu oné destinace nebo zajímavou knihu, vypovídající o tamější kultuře. Máte-li společný cíl, podpoříte ho takovým dárkem a namotivujete se na změnu a nové zážitky.

Něco speciálního – Rád fotí, ale už má zrcadlovku? Kupte mu Polaroid, který povýší veškerou společnou zábavu! Zážitkové dárky jsou stále v kurzu. Záleží, co by ten váš chlap asi tak ocenil. Zorbing? Rychlou jízdu v autě? Let balonem? Pokud má rád adrenalin, potěší ho něco takového mnohem více než relaxační pobyt v lázních. Nejste-li žárlivka, zjistěte si, co je tantrická masáž a buď mu na ni dejte poukázku, nebo si zajděte na kurz a předvěďte mu ji osobně. No a nakonec, proč nedarovat něco na zub? Udělejte mu obří box sladkostí a dobrůtek, které má nejradši. Však to nakonec nebude tak těžké, udělat těm našim mužům radost, ne? 

7 Fotografií
Nevíte jaký dárek k Vánocům pro muže a vaše blízké? Nešílejte, poradíme! 1
Kniha společných vzpomínek a fotek
Olloclip
Trampolína
Originální mapa
Polaroid
Vánoční dortík
Další články