Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dámy, máme pro vás ideální líčení na rande!

Dámy, máme pro vás ideální líčení na rande!
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

23. říjen 2014 14:10

Milé dámy, dnes jsem si pro Vás s Laskomatem připravila tip na líčení, které se hodí na běžné nošení například do práce, do školy, na nákupy, nebo na schůzku. Mít čistou pleť je pro líčení naprostý základ, tedy neodlíčený mejkap z předchozího dne není úplně dobrý začátek.

Pleť jsem si připravila bází pod mejkap od Rimmelu a na oční víčka jsem nanesla bázi pod oční stíny od  Milani. Na celé líčení očí jsem použila paletku od Sleeku s názvem Oh so special. Je pěkně pigmentovaná a líčení s ní jde jedna dvě.

Jako první stín jsem použila světlý matný, abych sjednotila barvu celého víčka a druhým stínem, s nádechem do růžova, jsem udělala v podstatě totéž.

Následně jsem použila tmavší růžový stín a snažila se jím vystínovat vnější koutek oka a oční záhyb skoro až nazpět k vnitřnímu koutku, ale nedosáhla jsem až do něho.

Čtvrtý stín jsem vzala tmavě fialový třpytivý a štětcem jsem jej nanesla do vnějšího koutku, v podstatě po trase předešlé růžové ale držela jsem se pouze vnější třetiny víčka.

Do vnitřního koutku jsem vklepala trochu třpytivého světlejšího odstínu pro projasnění očí. Pod obočím jsem stíny rozmazala pomocí světlého matného stínu do ztracena, abych neměla velké přechody a aby stíny vypadaly přirozeněji. Spodní linku jsem doladila tmavě hnědým matným stínem a stejným stínem jsem zvýraznila i obočí. Mimochodem, výrazné obočí teď sakra frčí, takže se toho nebojte.

Makeup od Astoru Skin Match Fusion make-up jsem nanesla až poté, co jsem nalíčila oči, vzhledem k tomu, že oční stíny mírně práší, tak abych je neměla zbytečně na již naneseném mejkapu. Dále jsem použila prodlužující řasenku od Reginy, tvářenku duo od Dermacolu a rtěnku od Maybelline v odstínu 540 Hollywood Red. Výsledek i s postupem si můžete prohlédnout na fotkách.

Pokud byste chtěly dramatičtější pohled, třeba na večerní párty a seznamování, tak přidejte na horní víčko černou linku a nikdo neodolá.:-)

Mějte se krásně. 

4 Fotografie
Dámy, máme pro vás ideální líčení na rande! 1
Co vše bylo při líčení použito
Postup líčení očí
Výsledek
Další články