Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Pánové, neděste se Vánoc! Přinášíme vám tipy na Vánoční dárky pro ni!

Pánové, neděste se Vánoc! Přinášíme vám tipy na Vánoční dárky pro ni!
Foto: Christmas Cliché
Autor: Zuzana K.

21. říjen 2014 15:00

Vánoční šílenství pomalu začne gradovat (ano, do Vánoc zbývají už jen dva měsíce a kousek) a vy byste si měli udělat lidově řečeno “strejčka“. Kolikrát jste si slíbili, že tento rok už to konečně nakoupíte všechno včas a užijete si klidnou vánoční atmosféru se svým protějškem? Moje rada zní: Skutečně nenechávejte nakupování dárků na poslední chvíli, protože stejný nápad jako vy bude mít 95% lidí a vás povezou před Štědrým dnem na psychiatrii.

Mám takový pocit, a možná je to tím, že jsem žena, že my něžná pohlaví nemáme se sháněním dárků takové potíže. Proto přináším tipy pro muže, kteří občas propadají zoufalství a neví, co by mohli pořídit své lásce, a to ať už teprve randí nebo jsou se svou spřízněnou duší hezkých pár let. Následující dárky jsou vhodné také pro sestru, maminku, babičku, kamarádku či kolegyni a inspirovat se mohou samozřejmě i ženy.

Buďte praktičtí!

Knihou sedá vyřešit ledacos. Existují knihy pro potěšení, pobavení, poučné, dobrodružné, sci-fi, a tak dále. Každý si tedy najde to svoje a každému můžete pořídit něco přímo na míru. Ohřívací lahev ocení všechny zimomřivky. Googlujte, kdo ji nabízí a pořiďte ji on-line. Tak se vyhnete nákupnímu shonu zcela úplně. Tato lahev je super věc pro všechny ty, které trpí studenými končetinami a v zimě se doma obalují šálou, čepicí a rukavicemi. Asi byste netušili, jak je obyčejná svítilna praktická a užitečná a doma to prozatím nikdo neví! Brzo zjistí! Má-li vaše vyvolená ráda outdoor aktivity, bude z tohoto dárku nadšená!

Buďte romantičtí!

Lush je kosmetická cukrárna! Pobočku má v Praze, ale nakupovat jeho produkty můžete i přes internet. Nejlepší na tom je, že je to všechno přírodní! Od čerstvých obličejových masek, přes dekorativní kosmetiku, péči o pleť, o vlasy, voňavé pěny do koupele a balistiky, peelingy na rty, šampuky až po masážítka a mýdla. Pánové, vybírejte to, co voní i vám, a nezapomeňte si se svou milou dát po Štědrém večeru společnou koupel. Kaktus je skvělé řešení pro ženy, které se o běžné květiny starat neumí. To jim říkat nemusíte, příště prostě situaci zachraňte kaktusem, který vydrží i apokalypsu. Jen pozor, jak ho zabalíte pod stromeček, doporučuji krabičku, pokud máte obdarovanou rádi. Chcete-li svou lásku nebo přítelkyni potěšit něčím, co ji vykouzlí úsměv na tváři a blažený pocit, vězte, že masážítko hlavy a vlasové pokožky je skvělá volba! Orgastické pocity zaručeny! Roztomilý plyšák udělá mně osobně radost vždycky. Nezáleží na tom, zda se jedná o veselou figurku nebo nebo praktický polštář ve tvaru srdce, vaše partnerka nedá na komfort a hebkost nového dárku dopustit. Šperky vybírejte s rozmyslem. Jestliže zvolíte určitou barvu, ujistěte se, že ji má obdarovaná žena k čemu nosit.

Buďte předvídaví!

Vhodný dárek pro každou ženu, která se ráda obléká a dbá na svou vizitku, je peněženka. Peněženka je důležitá věc a vyplatí se do ní investovat. Jezdíte s partnerkou na kole? Nebo jste zkrátka starostliví a jednoduše chcete, aby dodržovala přes den pitný režim? Různé stylové lahve na vodu najdete dnes všude (sportovní shopy, obchody s domácími potřebami...). Navíc tím podporujete přírodu a spotřeba plastových lahví bude takto menší. Možná je vaše přítelkyně nadšená fotografka a potřebuje stále nové místo, kam může ukládat svá díla. Pro ženy, které rozumí technice, rády fotí, dívají se na filmy nebo zkrátka střádají různá data, je to bezva užitečné překvápko! Pokud vaše žena tráví v koupelně celé hodiny a týdny a dbá na svůj vzhled, můžete jí novým výkonným fénem na vlasy pomoci docílit nadýchané a stylové hřívy.

No vidíte, není to žádná věda! Hodně štěstí a ať se dárečky od vás letos líbí!

13 Fotografií
Pánové, neděste se Vánoc! Přinášíme vám tipy na Vánoční dárky pro ni! 1
Datadisk je nezbytnost pro technologické nadšence
Kaktus je dárek pro všechny nadšené zahradnice
Knihou nikdy neurazíte
Masážítko hlavy si budete od své přítelkyně rádi půjčovat
Mít krásnou peněženku chceme my všechny
Ohřívací lahev je hit každé zimy
Plastová lahev zaručí přísun tekutin po celý den
Plyšáci nejsou jen pro děti
Svítilna je praktická věc, na kterou plno lidí zapomíná
Šperky jsou vždycky vhodným dárkem
Tento fén je skutečně efektivní a rychle docílí požadovaného vzhledu
Voňavou kosmetiku ocení každá žena
Další články