Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Kde najdete online nejhezčí společenské šaty této sezóny?

Kde najdete online nejhezčí společenské šaty této sezóny?
Foto: zoe.wang
Autor: Zuzana K.

19. říjen 2014 12:08

Každá z nás se chce v nadcházející plesové sezóně blýsknout a oslnit všechny přítomné originální róbou. Nemám pravdu? Není nic lepšího, než když vám všichni chválí skvělý výběr šatů. Brzy začnete dostávat pozvánky na různé podzimní i vánoční události, ale také třeba elegantní rande, a s tím je spojené shánění vhodného oblečení. Pokud to uděláte s dostatečným předstihem, můžete své vysněné šaty klidně objednat on-line. Možností je ale mnoho i pro dámy, které to nechávají na poslední chvíli. Ať už jste studentka nebo pracující žena, ať už šetříte nebo máte na róbu vyčleněnou věší sumu, mám pro vás rovnou čtyři doporučení, kde se po šatech podívat.

AliExpress – Opravdovou přehlídku různých stylů, barev a střihů, navíc za skutečně bezkonkurenční ceny, najdete na AliExpressu. AliExpress je levný čínský e-shop, kde nakupuje mnoho obchodníků a zboží potom přeprodávají na dalších e-shopech nebo v kamenných obchodech. Mějte to z první ruky bez marže, kterou byste jinde platily! Zjistěte si u každého produktu, jestli prodejce zasílá také do České republiky. Většinou ano, a s největší pravděpodobností i zdarma. Balíčku z Číny však trvá o něco déle, než se dostane do vašich rukou, proto s tím počítejte a objednávejte alespoň s měsíčním předstihem. Doporučuji také číst pečlivě recenze u každého prodejce. Zaměřte se pouze na ty, kteří mají kladné hodnocení a spoustu komentářů od spokojených zákazníků.

Ebay – Rozhodnete-li se jít do nadějné aukce a ukořistit vaše vysněné šaty za super cenu, budete nejspíš poháněna adrenalinem, který se v posledních vteřinách vystupňuje. Nemáte-li ráda soutěžení, stále máte možnost tu zakoupit produkt ihned za určitou cenu. Na Ebay najdete skutečné poklady! Stejně jako na AliExpressu zde prodává mnoho různých prodejců. Tady ale konečně najdete i obyčejné smrtelníky, nejen firmy, a tak se k vám dostanou velmi různorodé nabídky ze všech koutů světa. Já osobně na tuhle džungli použitých i nových věcí nedám dopustit.

Zoot – Zoot je skvělé prodejní místo plné známých i (vám třeba zatím) neznámých značek. Procházka jejich unikátní selekcí je jako procházka rájem s oblečením. Pokud se vám nechce důvěřovat cizímu e-shopu, pak se spolehněte na český Zoot. Ten slibuje záruku a možnost vrácení zboží. S nákupem nad 1000,-Kč máte navíc dopravu zdarma a určitě to nebude trvat měsíc jako z Číny. Určitě se podívejte do sekce se slevami! Z bohaté nabídky šatů si vybere každá žena. Jejich moto „Udělejte si radost. Jen tak.“ je navíc trefné a sympatické.

Votocvohoz – Jestli jste tak trochu paranoidní a bojíte se objednávat důležité šaty na základě produktových obrázků, určitě se mrkněte na VotocVohoz. Jestli tuto stránku ještě neznáte, pak vězte, že si ji hned zamilujete. Je to vlastně takový sekáč on-line, kde ostatní prodávají kousky, které jim nesedí (často i s původní cedulkou) nebo už se jim jednoduše nehodí. Tato varianta je ideální, pokud chcete udělat parádu v něčem za hubičku. Mnoho žen se fotí v oblečení přímo na své postavě, a tak si uděláte lepší představu, jak by mohly šaty sedět vám. Oblíbíte si jistě přehledné třídění podle velikostí či barev. Na VotocVohoz máte navíc možnost vyzkoušení a osobního předání, pokud narazíte na někoho ve stejném městě.

Držím palce, ať v letošní plesové sezóně zazáříte! A nebojte se zkusit něco jiného, než obvykle. Nový střih, barvu nebo styl. 

5 Fotografií
Kde najdete online nejhezčí společenské šaty této sezóny? 1
Nabídka ze Zoot
Nabídka z Votocvohoz
Nabídka z AliExpress
Nabídka z Ebay
Další články