Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Fenomén: Legíny - Proč české ženy chodí stále s holým zadkem?

Fenomén: Legíny - Proč české ženy chodí stále s holým zadkem?
Foto: Tak takhle prosím nenosit (zdroj: Malingering)
Autor: Markéta

19. říjen 2014 11:50

Krásný den milé uživatelky naší on-line seznamky Laskomat.cz.:-) Jak jistě víte, móda legín se drží na výsluní již nějaký ten pátek a vypadá to, že nás tento módní výstřelek ani jen tak neopustí. Proč ale většina žen ignoruje to, jak by se měly legíny správně nosit?

Naše ulice se plní různými módními kreacemi a mnohdy se za nějakými lidmi i otočíme a v duchu si klepem na čelo, co to mají na sobě? Jednou z těchto kreací se postupně stávají legíny. Potkáváme kolem sebe klepoucí se zadky s legínami, přes které dokážeme rozpoznat obrázky na kalhotkách svých majitelek a navíc mnohdy ani není na co koukat, protože na nás mává celulitida přes celou ulici. Nelze tomu utéct a je to k vidění téměř na každém rohu.

Milé ženy a dívky, legínami prostě kalhoty nenahradíte. Vezměte to v potaz a mějte trochu soudnosti. Legíny berte k prodlouženým trikům, tunikám, svetrům, sukním a šatům. Vybírejte vrchní kousky tak, aby vám zadek překryly.

A co si o tom myslí muži? Když jsem se jich ptala na názor, zda se jim legíny na ženách líbí, tak mi mnohdy bylo řečeno, že ano, ale pouze v soukromí. Mnoho mužů by nechtělo jít na rande vedle slečny, které jsou vidět skrz tyto „pologatě“ kalhotky a zadek se vším všudy a každý druhý ho očumuje. Muži mají rádi fantazii a představují si, jak asi vypadáte bez oblečení a s legínami jim to jasně ukazujete. Není to škoda?

Takže rada na závěr? Než si příště legíny oblečete, pořádně promyslete, s čím je zkombinujete. Buďte sexy, ale vkusně. ;)

2 Fotografie
Fenomén: Legíny - Proč české ženy chodí stále s holým zadkem?  1
Takhle ano
Další články