Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Otestovali jsme: Menší prsa?! Velké možnosti!

Otestovali jsme: Menší prsa?! Velké možnosti!
Foto: divcibible.blog.cz
Autor: Lorettine

18. říjen 2014 12:50

Nedávno jsme tu měli článek, v němž jsme se zmínili o touze po fyzické dokonalosti, k níž si v dnešní době zejména ženy velmi rády dopomáhají ne zrovna šetrnými způsoby. Častým terčem zlepšování bývá malé poprsí. Ale dámy, uvědomujete si vůbec, jak vzletné možnosti vám malá prsa otevírají?!

Že můžete na tramvaj spěchat, na rozdíl od „obdařenějších“ žen, bezbolestně, to už nejspíš víte. Asi jste si také všimly, že holt ne každá z nás si může pohodlně lehnout na břicho a číst si :-). Víte to, a přitom si nedokážete odpustit píchnutí u srdce a závistivý pohled do výstřihu sebevědomých, silikonem naducaných blondýn sedících na baru.

Kecy o tom, že přirozená krása je stejně nej, tady asi těžko zaberou, jakkoli jsou pravdivé. Tak tedy alespoň vězte, že menší prsa jsou všeobecně pevnější, příjemnější na omak (Prověřeno. :-) ), a hlavně: na rozdíl od těch větších po porodu a kojení „neovisnou“, nýbrž se vrátí do své původní podoby – pevné a mladistvé! Nemluvě už ani o tom, jak by asi ženy s implantáty vypadaly v pokročilejším věku… ;) No a upřímně – není super pohodlný moct doma (a proč ne i ven?) chodit krásně svobodně bez podprsenky?!

Takže si, milé dámy, přestaňte stěžovat na malé poprsí – má víc výhod, než si myslíte! Tak si je užívejte a seznamujte se! :)

3 Fotografie
Otestovali jsme: Menší prsa?! Velké možnosti! 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články