Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Pánský plnovous je teď hodně IN, ale je to ještě sexy?

Pánský plnovous je teď hodně IN, ale je to ještě sexy?
Foto: Elisa Moro
Autor: Markéta

16. říjen 2014 12:24

Čágo bélo lidičky! V poslední době se nám mezi muži začínají rozmáhat bearded men aneb doslova vousatí muži. Otázka Laskomatu zní, proč to dělají a je to tak přitažlivé?

Každý z nás určitě chce být „in“ a částečně, ač někdo více a někdo méně, chce držet krok s módou a posledními módními trendy. Zatímco, někteří muži mají vyholenou hlavu, nebo naopak nosí na hlavě pořádnej punk, někdo si prostě nechá zarůst půlku hlavy z opačného konce. Co se týče žen, zda se jim to líbí, nebo ne, tak je to dost v rozporu. Někomu to přijde sexy a přitažlivé, někomu to přijde skoro až nechutné. Jenže i těm ženám, kterým to přijde ze začátku přitažlivé, pak dojde, že v určitých situacích to tak docela není. Například…

První rande… Romantická večeře… Zábava, jídlo, kvalitní víno. A v jistou chvíli muži uvízne kapka z jídla, nebo kousek z jídla přímo na plnovousu. Co teď? Určitě znáte ten pocit, kdy má někdo třeba v koutku pusy kousek jídla, nebo mu něco uvízne mezi zuby a vám přijde trapné na to upozornit a tak na to pak celý večer trapně koukáte a jste z toho lehce roztěkaní až rozladění. A pánové, co takhle mít nádivku v plnovousu půl dne rovnou od oběda? To je teprve lahoda.

Nebo..

Již několikátá schůzka, na které například dojde i na intimní chvilky a v nich se zjistí, že ten plnovous sakra nějak škrábe! A natož druhý den, kdy žena zjistí, že má po těle, či na intimních partiích nevzhlednou vyrážku. Co s tím? Je ten plnovous pořád tak fajn?

Takže ano, plnovous může být do jisté míry sexy, avšak je těžce nepraktický, nebylo by vhodné to zkrátit alespoň na malé strniště? ;) 

6 Fotografií
Pánský plnovous je teď hodně IN, ale je to ještě sexy?  1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články